Главная Євроклуб Тиждень Європи

mini 1ТЕМАТИЧНИЙ ТИЖДЕНЬ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

 

У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається день Європи. Це свято жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцнені само-ідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи, це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

фОТО 1ФОТО 2ФОТО 3, ФОТО 4, ФОТО 5, ФОТО6, ФОТО 7

       З метою розширення знань з питань європейської інтеграції, отримання нової інформації про європейські країни, поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів в нашому Центрі проходили різноманітні заходи: Участь у відеозустрічі викладачів ПТНЗ курсу «Євровибір України» за темою «Форми та методи проведення Дня Європи» у ПТНЗ»; Випуск стінних газет до Дня Європи в Україні; Засідання Євроклубу "Європейська солідарність"; Виготовлення презентації меседжа з привітанням Євроклубу; Виступ юристконсула «Що таке біометричний паспорт. Порядок його отримання. Правильна поведінки українців щодо перебування у країнах Шенгенської зони; Конференція «Україна і безвізовий режим – як новий крок до зближення з країнами Шенгенської зони; Проведення музичного вечора «Євробачення в Україні».

     Всі ці заходи спрямовані для того, щоб учні Центру були більше і глибше проінформовані про європейську інтеграцію України. Тож давайте ми з вами своїми вчинками будемо дотримуватися всіх цих понять, доказуючи, що ми є європейці і Україна – європейська держава. Живімо з Європою!

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА