Главная

Дорогі наші майбутні студенти, шановні батьки!

     Вибір майбутньої спеціальності та навчального закладу, де Ви будете її отримувати, - дуже відповідальний крок, який повинен стати визначальним у вашій подальшій долі. Якісна освіта, престижна професія дозволяють бути впевненими в завтрашньому дні, забезпечити успішну кар'єру, гідну зарплату, високий соціальний статус, авторитет у суспільстві.

     Наш Центр має багаторічною історією, міцний методичний фундамент і славні традиції.

ДПТНЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ" - це велика і дружна сім'я - більше тисячі талановитих учнів з усіх куточків України, понад 100 викладачів. Частиною цієї сім'ї можете стати і Ви!

     Наш Центр надає своїм учням все можливе для повноцінного особистісного розвитку і професійного росту. Ви зможете займатися дослідницькою роботою під керівництвом провідних викладачів, проявити себе у спорті та творчості. Викладачі та співробітники зроблять все, щоб період навчання запам'ятався Вам не тільки складнощами, пов'язаними з оволодінням професією, а й залишив у пам'яті яскраві враження про студентські роки, як найцікавішу пору в житті.

     Вибираючи ДПТНЗ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ", Ви робите правильний крок в майбутнє!


НАШІ АДРЕСИ:

Корпус №1:2

49057 м.Дніпро, просп. Б.Хмельницького, 229 (колишня вул. Героїв Сталінграду)

Корпус №2
49053 м.Дніпро, вул. Краснопільська, 8-б

Корпус №3
49000 м.Дніпро, вул. Шинна, 10-а

приймальна комісія: (056) 766-29-49 
приймальна директора: (056) 776-29-58
тел./факс (056) 794-22-14

e-mail: Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра. , Данный адрес e-mail защищен от спам-ботов, Вам необходимо включить Javascript для его просмотра.
https://www.instagram.com/drcpto/