Главная

Свято «День Знань»image-0-02-04-b3ec7ca1de320fd38cf72c9817940246d7f72659cd9e237ba10929c6d2bce9b3-V

  1-го вересня 2017 року  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. На святі були присутні гості:

- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,

- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,

- Управляюча відділенням № 120 ПриватБанку Колосова Олена Анатоліївна.

- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Шевченківського р-ну і Чечеловського  районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,

- начальники секторів молодіжної превенції національної поліції м. Дніпропетровська Шевченківського та Чечеловського  р-нів – Клескор Яна Олександрівна, Капотя Кирило Дмитрович,

- працівники ЦССДСМ  Шевченківського та  Чечеловського р-нів,

-  Директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,

-  Директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,

-  Директор ТОВ «ТЕХІМЕКС» - Юлія Миколаївна Дименкова ,

- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.

    В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб, який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року і побажав учням плідно розвиватися та стати справжніми професіоналами своєї справи, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових професійних злетів.     

     Далі, кращих учнів та працівників Центру нагородили грамотами, дипломами і подяками. Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело».

    Перший урок підготували і провели в актових залах Центру за темою «Поважаємо Європейські цінності – будуємо сучасну Україну» з використанням мультимедії досвідчені викладачі української мови і літератури, історії та права.

Метою уроку стало ознайомлення учнів із становленням України, як європейської держави, збагачення, поглиблення, закріплення знань учнів з історії України, розкриття особливостей діяльності європейських організацій та участі у них нашої держави; виховання почуття гордості за власну державу, її здобутки.

       Урок був проведений у формі бесіди з учнями та ігровій формі. Під час уроку виступ викладача супроводжувався показом презентації. Перш ніж розпочати розповідь про нашу країну, було переглянуто відео про наш навчальний заклад, зроблено акцент на престижності робітничих професій, за допомогою яких ми маємо будувати сучасну Україну. Урок супроводжувався музичним оформленням та відеороликами, які підготували учні з професії «Оператор комп’ютерного набору». Члени учнівського клубу «Європейська солідарність» провели  з  учнями Центру Вікторину на знання історії та географії Європейських країн.

       Наприкінці уроку було зроблено акцент на сподіванні держави на молодих громадян країни. На те, що саме їм належить примножувати економічний та інтелектуальний потенціал України та турбуватися про її процвітання. А для цього учням потрібно наполегливо і відповідально ставитися до навчання та оволодіння професією.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5