Главная

viber image4Конкурс «Ми проти насильства та жорстокості»

         Відділення молодіжної превенції Дніпровського відділу поліції м. Дніпропетровська на базі ДПТНЗ «ДРЦПТО» вже п’ятий рік поспіль організовують урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу «Ми проти насильства та жорстокості» серед учнів ПТНЗ області. Проведення конкурсу було започатковано у 2013 році з метою попередження проявів насильства серед учнівської молоді, запобігання розповсюдження відео та фото зображень за допомогою мобільного зв’язку із насильницьким і аморальним змістом: побиття однолітків, приниження серед учнівської молоді (шкільний «кібербулінг» - залякування фізичний або психологічний терор стосовно особистості з боку групи дітей).

        Свято відкрив директор Центру Віктор Маркович Кривозуб, який привітав усіх переможців конкурсу, наголосив на необхідності формування у молоді культури спілкування, уміння користуватися інформаційними засобами зв’язку з дотриманням прав і свобод оточуючих, виховання толерантного ставлення до ближнього та побажав усім присутнім подальших творчих злетів, постійного плідного розвитку, мира і добра в усьому світі!

        В цьому році 26 переможців конкурсу отримали грамоти та подарунки. Урочисту церемонію нагородження прикрасили своїм виступом вокальний ансамбль Центру «Джерело».

        Учнівський колектив ДПТНЗ «ДРЦПТО» гр. № 6 та № 7 з професій «Кухар. Кондитер» та «Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр.» під керівництвом заст. директора з навчально-виховної роботи О.Г. Ягодки та голови профспілки Центру Г.О. Кіслухіної власноруч відзняли соціальний ролик за темою «Дружба проти булінгу», де показали учнівській молоді, як з повагою і по - доброму треба поводитися з учнями в групі, колективі, суспільстві, яких принижують та знущаються, а також навели позитивний приклад, як саме відбуваються відносини в учнівському та педагогічному колективах Центру. Тож, журі по-праву оцінили самостійну роботу учнівського самоврядування і учні «Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти» отримали І місце у номінації «Соціальна реклама». Привітаймо їх та побажаємо подальших творчих успіхів і дружніх стосунків з усіма людьми, які будуть траплятися у їхньому житті!!!

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7