Главная

Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії!!!

      Наш Центр вітає Вас, любі жінки, з 8 Березня. І, якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться!!!

      Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. 

      Бажаємо Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут. 

      Цей святковий день в нашому Центрі завжди проходить по особливому чарівно. Переважна більшість педагогічного складу є жінки, які навчають і виховують з дівчаток та хлопчиків прекрасних дівчат і благородних юнаків та своєю любов’ю благословляють на подвиги в ім’я життя на Землі.

      Директор Центру В.М. Кривозуб привітав усіх жінок особисто, що завжди по-особливому приємно! А найкращих відзначено нагородами. Творчий учнівський колектив подарував святкову концертну програму: «Жінка прийшла в цей світ для любові».

 Фото 1, фото 2, фото 3.