Главная Відкритий доступ Внутрішня інформація Кадровий склад центру

Кадровий склад центру 

станом на 01.08.2022

з/п

Прізвище, імя по батькові

Посада

1

Кривозуб Віктор Маркович

керівник

2

Біла Оксана В'ячеславівна

заступник керівника з навчальної роботи

3

Іволжатова Надія Сергіївна

заступник керівника з навчально-виробничої роботи

4

Ягодка Олена Григорівна

заступник керівника з навчально-виховної роботи

5

Балуда Олена Володимирівна

завідувач відділення

6

 

керівник фізичного виховання

7

Полупан Вікторія Володимирівна

старший майстер

8

Рибачук Маргарита Валеріївна

старший майстер

9

Баришнікова Наталя Сергіївна

старший майстер

10

Полежаєва Таїсія Олександрівна

методист

11

Солонець Надія Віталіївна

методист

12

Тишков Сергій Анатолійович

викладач

13

Акімова Любов Веніамінівна

вихователь

14

Горбенко Ольга Борисівна

вихователь

15

Громова Людмила Анатоліївна

вихователь

16

Гусарова Надія Іванівна

вихователь

17

Железняков Олександр Олександрович

вихователь

18

Рябозад Валентина Олексіївна

вихователь

19

Колеснікова Юлія Геннадіївна

практичний психолог

20

Білоус Юрій Григорович

керівник гуртка

21

Гарцуєва Тетяна Володимирівна

керівник гуртка

22

Кісь Світлана Анатоліївна

керівник гуртка

23

Семеняк Юлія Олегівна

майстер виробничого навчання

24

Бабіч Юлія Григорівна

майстер виробничого навчання

25

Волошина Тетяна Володимирівна

майстер виробничого навчання

26

Гревцова Вікторія Олександрівна

майстер виробничого навчання

27

Громова Катерина Володимирівна

майстер виробничого навчання

28

Гусаревич Катерина Василівна

майстер виробничого навчання

29

Демуш Олена Олександрівна

майстер виробничого навчання

30

Діденко Ірина Олександрівна

майстер виробничого навчання

31

Кульбашник Маргарита Олексіївна

майстер виробничого навчання

32

Ткаченко Лідія Миколаївна

майстер виробничого навчання

33

Жушман Зінаїда Михайлівна

майстер виробничого навчання

34

Завізіон Олена Іванівна

майстер виробничого навчання

35

Зима Олена Геннадіївна

майстер виробничого навчання

36

Кабиш Людмила Вікторівна

майстер виробничого навчання

37

Канівець Микола Григорович

майстер виробничого навчання

38

Кияниця Вікторія Олександрівна

майстер виробничого навчання

39

Кульбашник Маргарита Олексіївна

майстер виробничого навчання

40

Сафонов Сергій Іванович

майстер виробничого навчання

41

 

майстер виробничого навчання

42

Малай Сергій Павлович

майстер виробничого навчання

43

Марцинюк Ольга Олександрівна

майстер виробничого навчання

44

Микитенко Світлана Вікторівна

майстер виробничого навчання

45

Михальчук Олена Вікторівна

майстер виробничого навчання

46

Моїсеєв Олександр Федорович

майстер виробничого навчання

47

Мороз Вікторія Анатоліївна

майстер виробничого навчання

 48

Паук Єлизавета Олександрівна

майстер виробничого навчання

 49

Пилипей Тетяна Петрівна

майстер виробничого навчання

50

Попроцька Інна Борисівна

майстер виробничого навчання

51

Прокопенко Людмила Петрівна

майстер виробничого навчання

52

Прокопенко Олена Олександрівна

майстер виробничого навчання

53

Пронь Ірина Володимирівна

майстер виробничого навчання

54

Рашко Любов Василівна

майстер виробничого навчання

55

Римар Ельвіра Анатоліївна

майстер виробничого навчання

56

Третяк Наталія Іванівна

майстер виробничого навчання

57

Холеван Тарас Миколайович

майстер виробничого навчання

58

Єропкіна Юлія Сергіївна

майстер виробничого навчання

59

 

викладач

60

Рінг Анастасія Сергіївна

викладач

61

Горбань Микола Миколайович

викладач

62

Дрімко Тетяна Іванівна

викладач

63

 

викладач

64

Кіслухіна Ганна Олександрівна

викладач

65

Клімович Ірина Миколаївна

викладач

66

Лесько Тетяна Михайлівна

викладач

67

Музика Олена Володимирівна

викладач

68

Несправа Ніна Василівна

викладач

69

Нестеренко Ольга Олексіївна

викладач

70

Омельченко Анжела Анатоліївна

викладач

71

Павленко Яна Володимирівна

викладач

72

Простова Лариса Анатоліївна

викладач

73

Рузанова Юлія Володимирівна

викладач

74

Семенова Надія Іванівна

викладач

75

Ситченко Юрій Васильович

викладач

76

Сєдов Павло Олександрович

викладач

77

Троцко Наталія Яківна

викладач

78

Усенко Надія Григорівна

викладач

79

Цуканова Євгенія Григорівна

викладач

80

Швидка Олена Миколаївна

викладач

81

Шишканова Ганна Миколаївна

викладач

82

Шминдрук Василь Антонович

викладач

 

СПОРТИВНА РОБОТА