Главная Робота гуртожитку Гуртожиток
НАШ ГУРТОЖИТОК   
 
ДПТНЗ "Дніпропетровський регіональний центр професійно-технічної освіти" має впорядкований  гуртожиток потужністю 225 місць для учнів - сиріт і  учнів з області та інших місць України. Діти, які навчаються у Центрі  проживають у гуртожитку, в облаштованих усім  необхідним кімнатах  на  2-3 особи.
У ДПТНЗ "ДРЦПТО" організовано  3 - разове харчування  на  базі  двох їдалень,але на кожному поверсі гуртожитку є  кухні, обладнані газовими плитами,  робочими столами та мийками. І кожний мешканець має  можливість не тільки підігріти собі їжу, а також навчитися її готувати самостійно. Ми маємо дві побутові кімнати (для хлопців і дівчат), де вони завжди можуть привести себе до належного вигляду.
Також на кожному  поверсі розташовані  (для хлопців і  дівчат) вмивальні кімнати, імнати особистої гігієни. Попрати та  висушити одяг  можливо на  першому   поверсі,  у  спеціально облаштованій  пральні.
У кімнатах самопідготовки  створена  ділова атмосфера. Після  уроків чергові  викладачі допомагають учням виконувати домашні завдання  та глибше вивчати улюблені предмети.
Для зовнішнього  і   внутрішнього  спокою   мешканців  гуртожитку  при  вході  працює  охорона. Вхід до гуртожитку  здійснюється  за  перепустками.
Культурно  відпочити,  переглянути  періодичну  пресу,  журнали,   телепередачі,   обговорити   фільми,   книги,  влаштувати  зустрічі,  бесіди,  вечори  пам'яті  видатних людей, дні іменинника та інші   цікаві   заходи,  діти  можуть  у   кімнаті   відпочинку,   яка   розташована  на  1 - му поверсі  гуртожитку.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА