Главная Робота гуртожитку Гуртожиток
 
                                                        НАШ ГУРТОЖИТОК   
 
27b38bДніпропетровський навчально-виробничий центр № 2 має впорядкований  гуртожиток потужністю 225 місць для учнів - сиріт і  учнів з області та  інших місць України. Діти, які навчаються у ДНВЦ - 2  проживають у гуртожитку, в облаштованих усім  необхідним кімнатах  на  2 - 3 особи.
У центрі  організовано  3  - разове харчування  на  базі  двох їдалень,але на кожному поверсі гуртожитку є  кухні, обладнані газовими плитами,  робочими столами та
мийками. І кожний мешканець має  можливість не тільки підігріти собі їжу, а також навчитися її готувати самостійно. Ми маємо дві побутові кімнати (для хлопців і дівчат), де вони завжди можуть привести себе до належного вигляду.
23bТакож на кожному  поверсі розташовані  ( для хлопців і  дівчат) вмивальні кімнати, імнати особистої гігієни. Попрати та  висушити одяг  можливо на  першому   поверсі,  у  спеціально облаштованій  пральні.
У кімнатах самопідготовки  створена  37bділова атмосфера.
Після  уроків чергові  викладачі допомагають учням виконувати домашні завдання  та глибше вивчати улюблені предмети .
Для зовнішнього  і   внутрішнього  спокою   мешканців  гуртожитку  при  вході  працює  охорона. Вхід до гуртожитку  здійснюється  за  перепустками.
Культурно  відпочити,  переглянути  періодичну  пресу,  журнали,   телепередачі,   обговорити   фільми,   книги,  влаштувати  зустрічі,  бесіди,  вечори  пам'яті  видатних
людей,   дні    іменинника   та   інші   цікаві   заходи,  діти  можуть  у   кімнаті   відпочинку,   яка   розташована  на  1 - му поверсі  гуртожитку.
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить