Главная
IMG-021dacbad82a0717324468a001ebfb40-VСвято «День Знань»
     1–го вересня 2018 року  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. Серед почесних гостей роботодавець, Міхненко Вадим Валентинович, керівник відділу персоналу ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5". В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб, який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року і побажав учням плідно розвиватися та стати справжніми професіоналами своєї справи, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових професійних злетів. Далі, кращих учнів та працівників Центру нагородили грамотами, дипломами і подяками.     
    Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело». Перший урок підготували і провели в актових залах Центру за темою «Профтехосвіта на захисті України: 2014-2017 роки» з використанням мультимедії досвідчені викладачі української мови і літератури, історії та права.

       На урочистій лінійці, з нагоди святкування Дня знань, представник ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5", керівник відділу персоналу, Міхненко Вадим Валентинович, привітав учнів та відзначив кращих з групи 6 за фахом "Кухар.Кондитер" грошовими винагородами за сумлінну працю та високий рівень професійної підготовки, а саме:
* Назаревич Даніїла
* Кравець Яну
* Сінчук Олену
* Пузкнко Артема

Фото 3.