Главная

 Екскурсія здобувачів освіти до АТ «Ощадбанк».

   13 травня 2019 року здобувачів освіти , які навчаються за професією «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир», в рамках роботи Центру Професійної Кар’єри, відкритого на базі нашого Центру, відвідали філію – Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк». 

   Відповідно до плану спільних заходів Центру Професійної Кар’єри та роботодавця нашого навчального закладу АТ «Ощадбанк» для наших здобувачів освіти була проведена екскурсія.

   У банку групу зустріли керівник відділу організації касової роботи Стрельцова Олена Валеріївна, заступник керуючого Шептій Надія Павлівна та головний спеціаліст з підбору персоналу Вороніна Алла Володимирівна. Вони ознайомили майбутніх фахівців з організаційною структурою банківського відділення. Учні дізнались про функціональність у відділенні зони самообслуговування, касового вузла, зони обслуговування клієнтів.

   Також, головний спеціаліст з підбору персоналу розповіла учням про функціональні обов’язки спеціаліста та менеджера по обслуговуванню клієнтів, касира, про те, які професійні якості та навички необхідні працівникам банку.

   Дякуємо керівництву філії – Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк» за організацію та проведення змістовної, повчальної і цікавої екскурсії!

bank 2