Главная Методичний кабінет Тиждень математики.

Тиждень математики

З 07.12.2020 року по 11.12.2020 року в ДРЦПТО було проведено Тиждень математики.

Математика – це не тільки сухі формули, задачі, рівняння, розрахунки. Математика – це і музика, і поезія, і гумор. І наші учні це доводили собі й іншим.

matematikaВпродовж тижня проводились різноманітні заходи, метою яких була популяризація математичних наук та їх застосування. Було проведено конкурси ребусів, задач та загадок, конкурс презентацій професійного спрямування «Геометрія в моїй професії».

продовж тижня проводились різноманітні заходи, метою яких була популяризація математичних наук та їх застосування. Було проведено конкурси ребусів, задач та загадок, конкурс презентацій професійного спрямування «Геометрія в моїй професії». 

В рамках тижня здобувач освіти групи № 11 Володимир Шевченко прийняв участь у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, яка проходила 8 грудня 2020 року.

Цікаво та весело 11.12.2020 року пройшов квест «Логічними стежинками», в проведені якого активну участь приймали здобувачі освіти 1 курсу навчання.

Проявити свої математичні, логічні, аналітичні здібності учні мали змогу 10.12.2020 року на веселому уроці–грі «Математичні перегони».

На протязі тижня проводилися позаурочні години з історико-інформаційним та патріотичним напрямком «Видатні математики України».

 

СПОРТИВНА РОБОТА