Главная Загальний огляд

28 1029 жовтня 2019 року з метою пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві у комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” відбулася осіння установча сесія для учнів обласної Природничої школи – секції психології та соціології, в якій прийняла участь здобувач освіти ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Михалко Римма, яка навчається за професією «Кухар. Кондитер» (куратор навчання здобувача освіти О.Г. Ягодка).


 

Осінній вернісаж – «Дари осені»Vernisag

   У сучасному світі, коли підлітки захоплені комп’ютерними іграми та селфі в соціальних мережах, важко закцентувати їхню увагу на тій простій красі, що нас оточує кожного дня. Можливо, саме в такий спосіб якнайкраще розвивати просте уявлення та здорову фантазію. Такі виставки збагачують молодь і естетично, і духовно. А ще – це так приємно похмурого осіннього дня всією групою щось вигадувати, творити та втілювати яскраві ідеї.

 

76 річницю визволення м. Дніпра

Щорічно, 25 жовтня, спільнота здобувачів освіти та педагогічних працівників ДПТНЗ "ДРЦПТО" згадують загиблих під час страшних подій 1943-го року. Битва за Дніпро стала однією із наймасштабніших і кривавих за всю світову історію.

 

Акція "Для тебе мій захисник

15.10.2019 року Молодіжним центром "OSVITORIUM" за підтримки Дніпровської обл ради, було проведено акцію "Для тебе мій захисник". В цій акції прийняли участь "учні-джури" нашого Центру. На цьому заході були проведені цікаві бесіди з ветеранами АТО, а також організована екскурсія до музею воїнів АТО.

https://www.facebook.com/100001446776395/videos/2786423924749139/


 

mama

"Мама + Я"

09.09.2019 на території креатив-клубу "Барталамео" у м. Дніпрі проходив щорічний благодійний фестиваль для дітей пільгової категорії "Мама +Я". І ми - творчий колектив здобувачів освіти та педагогів ДПТНЗ "ДРЦПТО", користуючись нагодою, поділилися з дітками секретами успіху робітничої професії та подарували зі сцени свої таланти. Адже, у ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" не тільки якісно навчають професії, ще й надають можливість всебічно розвиватися!!! Отже, чекаємо на Вас, шановні друзі, разом з нами здобувати професії Вашої мрії!!!

ФОТО

 
Другие статьи...