Главная Загальний огляд
Приєднуйтесь до всеукраїнської акції
«16 днів проти насильства»
16 _
Упродовж 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня, акцентується увага на важливість подолання будь-яких форм насильства у громадській чи приватній сферах, що є порушенням прав людини. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок
1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
2 грудня – Міжнародний день за відміну рабства
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями
5 грудня – Міжнародний день волонтера
9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
10 грудня – Міжнародний день прав людини
 

MasljanaСвяткуємо Масницю!

  В Україні прийнято святкувати одне із стародавніх і шанованих слов'янських свят - Масницю. Вона присвячена приходу весни. Як Ви знаєте Масницю прийнято святкувати протягом усього тижня.

   Сьогодні (26.02.2020) ми вирішили поринути у цікаву подорож минулого українського народу. На базі корпусу № 2 нашого Центру, методистом Солонець Надією Віталіївною та викладачем Троцко Наталією Яківною, був проведений майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Лялька-мотанка як символ і оберіг!».

 

PatriotПатріотизм - серцевина людини, основа її активної позиції.
В. Сухомлинський

3 лютого 2020 року до ДПТНЗ «Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти», з метою профорієнтаційної роботи, завітали представники вищих воєнних навчальних закладів м. Дніпра та м. Харкова.
Патріотично налаштовані здобувачі освіти уважно слухали та ставили безліч запитань. В нашому Центрі виявилось багато охочих здобути професію «Захищати Батьківщину».

 

 

Vibir

03.12.2019 колектив здобувачів освіти та педагогічних працівників відвідав кінотеатр облдержадміністрації з метою перегляду документального кінофільму «Вибір». На прикладі розповідей реальних людей, кожен мав змогу замислитися над сенсом створення та збереження родини.

 

 

2311

«Голодомор - 33»

23 листопада 2019 спільнота здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитках ДПТНЗ «ДРЦПТО» разом із бібліотекарем Л.В. Войтиковою, вшанували пам’ять померлих внаслідок Голодомору 1932-1933 років, організувавши круглий стіл, присвячений обговоренню книги «Голодомор - 33» про трагічні події історії українського народу. Запаливши свічку, молодь приєдналася до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка стала даниною тим, хто навічно відійшов від нас у 1933 році.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА