Главная Загальний огляд

MyCollages19121819.12.2018 в якості профілактики негативних явищ серед молоді, керівництво Головного управління Національної поліції влаштували акцію до Дня св. Миколая у спортивному комплексі «Спорт - Стар». Тож, сумісно з інспекторами ювенальної превенції Національної поліції Шевченківського р-ну з учнями ДПТНЗ «ДРЦПТО» провели спортивні заняття відомі тренери, далі вони поспілкувалися зі спортивним психологом, який націлив на необхідність ведення здорового способу життя, а в кінці акції всіх нагороджено солодкими подарунками.


 

Візит до реабілітаційного центру 

   Всі ми з Вами звикли, що Св. Миколай приходить лише до хороших дітей, які весь рік вели себе чемно та приносить їм подарунки. Але, існує інший дитячий світ в якому, здається, Св. Миколай знаходиться поряд весь рік, оберігає їх, захоплює своєю увагою та дарує надію на зцілення.
Отже, напередодні Дня Св. Миколая 13.12.2018 учнівське самоврядування ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» разом з заступником директора з НВР Оленою Григорівною Ягодкою, психологом Тетяною Петрівною Точкою та медичним працівником Соіновою Оленою Юсуповною вирішили поділитися своїм теплом та відвідати діток з різними психічними вадами, які знаходяться у «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпропетровської обласної ради».

 

IMG-937272ab143681ad56e87e9689bb1ecb-VЗі словами щирої вдячності учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр" звертаються до Віктора Трофимовича Лєгуна, Любові Андріївни Кравченко, а також до всіх організаторів та помічників, які влаштували справжнє свято культури і краси, що зараз так необхідно нашим дітятм!!! Від нашого навчального закладу "Школу етикету" відвідала дитина - сирота Марченко Дар'я, яка привезла безліч позитивних емоцій, знань етикету та культури і, добрих вражень від знайомства з іншими однолітками та майстрами справжнього мистецтва досконалості і краси.

Фото1, фото2, фото3, фото4

 

Виховуючи учнів ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" всебічно розвиненими, свідомими, активними і культурними членами суспільства, а також наповнюючи духовним змістом дозвілля підлітків, 08.12.2018 педагогічний та учнівський колективи Центру відвідали Дніпропетровську обласну філармонію ім. Леоніда Когана з метою перегляду програми: Й.Гайдн «Створення Світу», Г.Ф.Гендель «Месія» у виконанні Київського симфонічного оркестру і хору (Диригент Вес Дженсен (Канада).

фото 1, фото 2

 

34146447 1813241858767978_685594333696491520_nДень зихисту дітей

На передотні свята в молодіжному гуртожитку відбулося святкування з учнями-мешканцями Центру.

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5

До дня захисту дітей був проведений спортивно-розважальний захід. 
Змагання проводилося серед 3-х команд та команд вболівалиників. Всі учасники отримали винагороди та гарний настрій! 
Діти - це майбутнє нашої країни!

Фото 6, фото 7, фото 8, фото 9, фото 10

 
Другие статьи...