Главная Загальний огляд

 

Vibir

03.12.2019 колектив здобувачів освіти та педагогічних працівників відвідав кінотеатр облдержадміністрації з метою перегляду документального кінофільму «Вибір». На прикладі розповідей реальних людей, кожен мав змогу замислитися над сенсом створення та збереження родини.

 

 

2311

«Голодомор - 33»

23 листопада 2019 спільнота здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитках ДПТНЗ «ДРЦПТО» разом із бібліотекарем Л.В. Войтиковою, вшанували пам’ять померлих внаслідок Голодомору 1932-1933 років, організувавши круглий стіл, присвячений обговоренню книги «Голодомор - 33» про трагічні події історії українського народу. Запаливши свічку, молодь приєдналася до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка стала даниною тим, хто навічно відійшов від нас у 1933 році.

 

Профілактика -2019 з превентивного виховання в діїї.13112019

 

28 1029 жовтня 2019 року з метою пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві у комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” відбулася осіння установча сесія для учнів обласної Природничої школи – секції психології та соціології, в якій прийняла участь здобувач освіти ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Михалко Римма, яка навчається за професією «Кухар. Кондитер» (куратор навчання здобувача освіти О.Г. Ягодка).


 

Осінній вернісаж – «Дари осені»Vernisag

   У сучасному світі, коли підлітки захоплені комп’ютерними іграми та селфі в соціальних мережах, важко закцентувати їхню увагу на тій простій красі, що нас оточує кожного дня. Можливо, саме в такий спосіб якнайкраще розвивати просте уявлення та здорову фантазію. Такі виставки збагачують молодь і естетично, і духовно. А ще – це так приємно похмурого осіннього дня всією групою щось вигадувати, творити та втілювати яскраві ідеї.

 
Другие статьи...