Главная Загальний огляд

mama

"Мама + Я"

09.09.2019 на території креатив-клубу "Барталамео" у м. Дніпрі проходив щорічний благодійний фестиваль для дітей пільгової категорії "Мама +Я". І ми - творчий колектив здобувачів освіти та педагогів ДПТНЗ "ДРЦПТО", користуючись нагодою, поділилися з дітками секретами успіху робітничої професії та подарували зі сцени свої таланти. Адже, у ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" не тільки якісно навчають професії, ще й надають можливість всебічно розвиватися!!! Отже, чекаємо на Вас, шановні друзі, разом з нами здобувати професії Вашої мрії!!!

ФОТО

 

«Молодь Дніпра-2019»IMG-7143976a8b581f2d6709500da22a96b4-V

7 вересня 2019 самоврядування здобувачів освіти ДПТНЗ «ДРЦПТО» прийняли активну участь у третьому масштабному форумі «Молодь Дніпра-2019». Тема – «Відкрита влада», який проходив у будівлі Дніпровської міської ради. Хлопці і дівчата Центру упродовж дня працювали у секціях з експертами за такими напрямами як digital (СММ, медіа і медіа-грамотність, діджиталізація, молодіжні медіа, розробка особистісного бренда та бренда компанії); вибір і маніпуляції (політичні технології, маніпуляції,

 

Fotoram.ioВихідні з користю!

Вихідний у молоді ДПТНЗ"ДРЦПТО" дружній, змістовний, корисний, теплий і смачний!!! Вміємо працювати - вміємо відпочивати!!! Дякуємо Вам хлопці і дівчата за єдність і допомогу у зустрічі весни!!!

 

MyCollages19121819.12.2018 в якості профілактики негативних явищ серед молоді, керівництво Головного управління Національної поліції влаштували акцію до Дня св. Миколая у спортивному комплексі «Спорт - Стар». Тож, сумісно з інспекторами ювенальної превенції Національної поліції Шевченківського р-ну з учнями ДПТНЗ «ДРЦПТО» провели спортивні заняття відомі тренери, далі вони поспілкувалися зі спортивним психологом, який націлив на необхідність ведення здорового способу життя, а в кінці акції всіх нагороджено солодкими подарунками.


 

Візит до реабілітаційного центру 

   Всі ми з Вами звикли, що Св. Миколай приходить лише до хороших дітей, які весь рік вели себе чемно та приносить їм подарунки. Але, існує інший дитячий світ в якому, здається, Св. Миколай знаходиться поряд весь рік, оберігає їх, захоплює своєю увагою та дарує надію на зцілення.
Отже, напередодні Дня Св. Миколая 13.12.2018 учнівське самоврядування ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» разом з заступником директора з НВР Оленою Григорівною Ягодкою, психологом Тетяною Петрівною Точкою та медичним працівником Соіновою Оленою Юсуповною вирішили поділитися своїм теплом та відвідати діток з різними психічними вадами, які знаходяться у «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпропетровської обласної ради».

 
Другие статьи...