Главная Загальний огляд

Сценарій свята «Масляна»IMG 0720

 

Місце проведення:                         

І корпус ДРЦПТО

 

Господиня:           Ми зібралися сьогодні

Разом зиму проводжати,

Як ведеться у народі

Станем дружно в хороводи.

Поспішайте, поспішайте скоріше,

Нема свята нашого веселіше.

 
1 вересня  -  День знань
IMG 00321 – го вересня  з учнями усієї України наш Центр святкував День Знань. На святі були присутні IMG 0051гості:
- Голова Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова І. М.,
- Завідуюча відділом охорони праці та організаційної роботи профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Сова Олена Іванівна,
- Спеціалісти центру соціальних служб для дітей сім’ї і молоді Бабушкінського і Красногвардійського районів Авдієнко Ірина Анатоліївна і Ребенок Т. М.,
- начальники кримінальної міліції Бабушкінського Касногвардійського р-нів – Савастьянов Р. В. та Жижко С. М.,
- працівники ЦССДСМ  Бабушкінського та Красногвардійського р-нів,
-  Директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,
-  Директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,
-  Директор ТОВ «ТЕХІМЕКС» - Юлія Миколаївна Дименкова ,
- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.
IMG 0035В урочистій частині свята виступив керівник навчального закладу Віктор Маркович Кривозуб,IMG 0043 який привітав учнівський та  педагогічний колективи Центру з початком нового навчального року і побажав учням плідно розвиватися і стати справжніми професіоналами своєї справи, а педагогічним працівникам – творчої наснаги і нових  професійних злетів.   
Далі, кращих учнів та працівників Центру нагородили грамотами, дипломами і подяками.
Свято прикрасили своїм виступом солісти ансамблю «Джерело». І особливим дарунком Центру став вокальний  виступ випускниці 1995 року з професії «Кухар - кондитер», нині відомої співачки Юлії Куниці, яка завітала на свято 1 – го вересня до нашого навчального закладу зі своїми добрими спогадами, словами вдячності і найкращими побажаннями учням і педагогічному колективу з новим навчальним роком та подарувала Центру авторську пісню «Україна».
Перший урок підготували і провели в актових залах Центру за темою «Моя Україна єдина і неподільна!» з використанням мультимедії досвідчені викладачі української мови і літератури, історії та права.
Метою уроку стало ознайомлення учнів із становленням України, як європейської держави, збагачення, поглиблення, закріплення знань учнів з історії України, розкриття особливостей діяльності європейських організацій та участі у них нашої держави; виховання почуття гордості за власну державу, її здобутки.
Ключовою проблемою першого уроку стала  ідея про об’єднання всіх громадян країни в спільний дім – Україну.
Урок був проведений у формі бесіди з учнями та ігровій формі.
Під час уроку виступ викладача супроводжувався показом презентації .
Перш ніж розпочати розповідь про нашу країну, було переглянуто відео про наш навчальний заклад, зроблено акцент на престижі робітничої професії.
Велике значення приділялося святкуванню 24 річниці Незалежності України. Учні переглянули відео проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
Урок супроводжувався музичним оформленням.  Учні Центру виступали з віршами про Україну.
Члени учнівського клубу «Європейська солідарність» провели  з  учнями Центру Вікторину на знання історії та географії Європейських країн.
Наприкінці уроку було зроблено акцент на сподіванні держави на молодих громадян країни. На те, що саме їм належить примножувати економічний та інтелектуальний потенціал України та турбуватися про процвітання країни. А для цього учням потрібно наполегливо і відповідально ставитися до навчання та оволодіння професією.

IMG 0054

IMG 0039

IMG 0028

 
День Св. Валентина
IMG 9499Традиційно  учнівське самоврядування Центру у День Св. Валентина влаштовували захід, який передбачав не тільки конкурси серед учнів закладу «Кохання з першого погляду», «Найкраща Валентинка», «Найкраща телеграма для закоханого(ої)», а й відверту розмову на вічні теми кохання. Захід завжди починався з вітального слова директора навчального закладу Віктора Марковича Кривозуба і супроводжувався виступами вокального ансамблю «Джерело». Але у 2015 – році учні вирішили доповнити свято виготовленням «Валентинок»зі словами любові та віри в Перемогу України для поранених хлопців – солдат, які стояли на захисті нашої Батьківщини, а зараз знаходяться у воєнному госпіталі та лікарні ім. Мечникова та міській лікарні № 16. Так, група учнів – волонтерів Центру на чолі з викладачем української мови та літератури Семеновою відвідали ці медичні заклади та разом з «Валентинками», які виготували власноруч, пригостили поранених солодощами, які зібрали під час акції «Вам, солдати для Перемоги». Учнів Центру тепло зустріли поранені бійці національної гвардії України та медичний колектив лікарні. Учні з любов’ю вручили «Валентинки та солодке печиво і разом за гарячим чаєм поспілкувалися на вічні теми, розігрівши душі наших захисників, які теж мають закоханих жінок та дівчат і мужньо захищають їх та наш з Вами спокій і рідну землю.
 
Зустріч з представниками кримінальної служби
та державної служби України з надзвичайних ситуацій

IMG 9517Відповідно до спільно складеного плану роботи Центру з кримінальною міліцією, кримінальною виконавчою службою, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бабушкінського р – ну  19.02.2015 року о 14.00 відбувся різноплановий профілактичний захід з використанням відео модулів на теми: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та попередження вчинення правопорушень неповнолітніми», «Профілактика злочинів різної важкості», «Заради життя без алкоголю і наркотиків».

Окремо на захід були запрошені працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які в доступній формі роз’яснили учням та працівникам Центру необхідні дії при:
-          аваріях з вибухами і пожежами,
-          у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів,
-    потраплянні під стрілянину,
-          оповіщенні населення про загрозу, або виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Свято «Масляна»
IMG 9508Традиційно, багато років поспіль Центр святкує «Масляну». Учнівські групи збираються у їдальні, виставляють самостійно виготовлені млинці з різними начинками та по черзі представляють свої справжні кулінарні витвори мистецтва, розповідаючи про народні традиції «Масляної». Наприкінці заходу комісія, на чолі з директором В. М. Кривозубом, підводить підсумки і далі учні запрошують на дегустацію млинців усіх присутніх. Сьогоднішній захід мав креативний зміст усіх учасників, особливо у демонстрації майстер – класу з експрес - приготування млинців з начинкою із смажених бананів та використання європейської подачі блюда. Майстер – клас представила випускна група Центру № 3 з професії «Кухар. Кондитер» (майстер виробничого навчання Тишков Сергій Анатолійович).  
 
Другие статьи...