Главная Загальний огляд
День Св. Валентина
IMG 9499Традиційно  учнівське самоврядування Центру у День Св. Валентина влаштовували захід, який передбачав не тільки конкурси серед учнів закладу «Кохання з першого погляду», «Найкраща Валентинка», «Найкраща телеграма для закоханого(ої)», а й відверту розмову на вічні теми кохання. Захід завжди починався з вітального слова директора навчального закладу Віктора Марковича Кривозуба і супроводжувався виступами вокального ансамблю «Джерело». Але у 2015 – році учні вирішили доповнити свято виготовленням «Валентинок»зі словами любові та віри в Перемогу України для поранених хлопців – солдат, які стояли на захисті нашої Батьківщини, а зараз знаходяться у воєнному госпіталі та лікарні ім. Мечникова та міській лікарні № 16. Так, група учнів – волонтерів Центру на чолі з викладачем української мови та літератури Семеновою відвідали ці медичні заклади та разом з «Валентинками», які виготували власноруч, пригостили поранених солодощами, які зібрали під час акції «Вам, солдати для Перемоги». Учнів Центру тепло зустріли поранені бійці національної гвардії України та медичний колектив лікарні. Учні з любов’ю вручили «Валентинки та солодке печиво і разом за гарячим чаєм поспілкувалися на вічні теми, розігрівши душі наших захисників, які теж мають закоханих жінок та дівчат і мужньо захищають їх та наш з Вами спокій і рідну землю.
 
Зустріч з представниками кримінальної служби
та державної служби України з надзвичайних ситуацій

IMG 9517Відповідно до спільно складеного плану роботи Центру з кримінальною міліцією, кримінальною виконавчою службою, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бабушкінського р – ну  19.02.2015 року о 14.00 відбувся різноплановий профілактичний захід з використанням відео модулів на теми: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх та попередження вчинення правопорушень неповнолітніми», «Профілактика злочинів різної важкості», «Заради життя без алкоголю і наркотиків».

Окремо на захід були запрошені працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, які в доступній формі роз’яснили учням та працівникам Центру необхідні дії при:
-          аваріях з вибухами і пожежами,
-          у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів,
-    потраплянні під стрілянину,
-          оповіщенні населення про загрозу, або виникнення надзвичайних ситуацій.
 
Свято «Масляна»
IMG 9508Традиційно, багато років поспіль Центр святкує «Масляну». Учнівські групи збираються у їдальні, виставляють самостійно виготовлені млинці з різними начинками та по черзі представляють свої справжні кулінарні витвори мистецтва, розповідаючи про народні традиції «Масляної». Наприкінці заходу комісія, на чолі з директором В. М. Кривозубом, підводить підсумки і далі учні запрошують на дегустацію млинців усіх присутніх. Сьогоднішній захід мав креативний зміст усіх учасників, особливо у демонстрації майстер – класу з експрес - приготування млинців з начинкою із смажених бананів та використання європейської подачі блюда. Майстер – клас представила випускна група Центру № 3 з професії «Кухар. Кондитер» (майстер виробничого навчання Тишков Сергій Анатолійович).  
 
IMG 9484День соборності

22 січня 2015 року – День соборності учнівський та педагогічний колективи відзначили, прийнявши активну участь у Всеукраїнській акції «Дніпро єднає береги». Величезний український рушник довжиною в 1 кілометр, який міцно тримала активна молодь Дніпропетровщини з’єднавши два береги Дніпра, символізуючи єдність всієї нашої країни.
 
НОВИЙ РІК 
IMG 9475Прийшла зима, а разом з нею і Новорічні свята, які починаються з Андріївських вечорниць. Молодь  у це свято завжди  розважалась співала пісень, танцювала, і рядилась у костюми казкових персонажів .
Тож, з нагоди початку зимових свят учнівське самоврядування Центру подарували учнівському та педагогічному колективу справжній м’юзікл «Новий рік прийшов на Україну», де з успіхом виступили вокалісти ансамблю «Джерело», який кожного року поповнюється новими талантами. По завершенню свята зі словами Новорічного привітання виступив директор ДРЦ ПТО Віктор Маркович Кривозуб, який багато років поспіль приділяє значну частину уваги та часу для розвитку і оздоблення позаурочної зайнятості учнівської молоді Центру. Усі учасники свята були нагородженні святковими солодкими подарунками.
 
Другие статьи...