Главная Загальний огляд

 

Спортивно-художній фестиваль
«Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!»

IMG 5237Давня традиція існує в Дніпропетровському навчально-виробничому центрі №2, керівником якого є директор В.М. Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, кошовий отаман, Адмірал козацтва Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України, - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.
Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах сьогоденнішнього ідеологічного вакууму, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.
Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. На сьогоднішньому святі передбачено посвящення першокурсників в джури…..
Так, джури юнаки та дівчата ДНВЦ №2 опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи і тощо. 
 
Хай квітне наш славетний край!

IMGA024820 квітня у нашому місті відбувся традиційний весняний суботник, у якому взяли участь 239 представників навчально-виробничого центру №2. Учасниками трудового десанта були адміністрація Центру, педагоги, майстри виробничого навчання та учнівська молодь.
Гасло цього заходу проголосили члени учнівського самоврядування: «Рідному місту – числі, зелені та затишні парки!». Майбутні будівельники взяли активну участь у висадженні квітів та багатьох галявин паркової зони Севастопольського парку. Кожна алея сяяла зеленню.
На 11 годину до святкового відкриття парку завітали почесні гості: Віце-Прем’єр-міністр України Вілкул О.Ю., мер міста Куліченко І.І., голова облдержадміністрації Колєсніков Д.В. та народний депутат України Ступак І.І., які також взяли активну участь у прикрашенні алеї героїв Севастопольського парку.
 

Виховна  робота  у  Дніпропетровському  регіональномуу центрі професійно-технічної освіти

Формування сучасного фахівця в системі профтехосвіти – процес складний та специфічний, що потребує безперервного акумулювання сил, нових творчих підходів та відчуття нагальних вимог часу. Чітко усвідомлюючи, що країні потрібні не лише висококваліфіковані спеціалісти різних галузей, але й активно мислячі, творчі, соціально адаптовані громадяни. Педагогічний колектив Центру намагається в кожній справі поєднати освоєння професійних навичок та розвиток душі, інтелекту, свідомості кожного учня.
Все розмаїття навчально-виховної роботи спрямовано перш за все на участь самих учнів, та надання всіх можливостей для розкриття своїх здібностей. на пошук уподобань та пріоритетів у творчості праці.
З перших днів кожного навчального року педагоги, майстри виробничого навчання, учні на чолі з адміністрацією розпочинають дружній марафон до маленьких та великих успіхів та перемог. А успіх завжди потребує плідної співпраці з багатьма однодумцями, колегами-помічниками. І тому не випадково ділові партнери Центру, завжди бажані гості на всіх святах і тематичних заходах.
 
Святкування  Нового Року

Dim lights

 

         Детальніше