Главная Загальний огляд

PatriotПатріотизм - серцевина людини, основа її активної позиції.
В. Сухомлинський

3 лютого 2020 року до ДПТНЗ «Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти», з метою профорієнтаційної роботи, завітали представники вищих воєнних навчальних закладів м. Дніпра та м. Харкова.
Патріотично налаштовані здобувачі освіти уважно слухали та ставили безліч запитань. В нашому Центрі виявилось багато охочих здобути професію «Захищати Батьківщину».

 

 

Vibir

03.12.2019 колектив здобувачів освіти та педагогічних працівників відвідав кінотеатр облдержадміністрації з метою перегляду документального кінофільму «Вибір». На прикладі розповідей реальних людей, кожен мав змогу замислитися над сенсом створення та збереження родини.

 

 

2311

«Голодомор - 33»

23 листопада 2019 спільнота здобувачів освіти, які мешкають у гуртожитках ДПТНЗ «ДРЦПТО» разом із бібліотекарем Л.В. Войтиковою, вшанували пам’ять померлих внаслідок Голодомору 1932-1933 років, організувавши круглий стіл, присвячений обговоренню книги «Голодомор - 33» про трагічні події історії українського народу. Запаливши свічку, молодь приєдналася до загальнонаціональної хвилини мовчання, яка стала даниною тим, хто навічно відійшов від нас у 1933 році.

 

Профілактика -2019 з превентивного виховання в діїї.13112019

 

28 1029 жовтня 2019 року з метою пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві у комунальному закладі освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” відбулася осіння установча сесія для учнів обласної Природничої школи – секції психології та соціології, в якій прийняла участь здобувач освіти ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» Михалко Римма, яка навчається за професією «Кухар. Кондитер» (куратор навчання здобувача освіти О.Г. Ягодка).


 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА