Главная Сторінка викладача

    Відкритий урок.

   DSCN1243Двоє молодих і, як з'ясувалося, досить амбітних педагогів вирішили справити враження на авторитетну комісію. Треба визнати, їм це цілком вдалося. Олена Володимирівна Музика - викладач спецтехнологій по хлібопекарському  та кондитерському виробництву  і Юлія Сергіївна Шульженко - майстер виробничого навчання кухарів. Вони настільки молоді, що згадка по батькові для них начебто і зайва ... Але ж вони педагоги, авторитети для своїх юних підопічних - знаючі старші товариші.

  В рамках проходження кваліфікаційної атестації молоді вчителі вирішили об'єднати зусилля в інтегрованому уроці. Сьогодні багато хто з фахівців визнає цю тенденцію не лише модною, але й актуальною та результативною. Тема: «Приготування пісочного напівфабрикату та виробів з нього».

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4     

 

Відкритий урок

1 грудня 2016 року в ДРЦПТО (кор.2) відбувся відео урок з правознавства на тему: «Основні права, свободи і обов’язки громадян України». Провела викладач Швидка О. М. Урок був приурочений до Відзначення Міжнародного Дня Захисту Прав людини.