Главная Україно-канадський проект
Реалізація   україно – канадського проекту
«Децентралізація управління професійним навчанням в Україні»
 
Дніпропетровський навчально-виробничий центр № 2
на шляху до євроінтеграції
 
1k     Проект, учасником якого є Дніпропетровський навчально-виробничий центр № 2, започатковано Міністерством праці та соціальної політики України, а саме Державним центром зайнятості та канадськими партнерами Асоціацією місцевих коледжів Канади (АМКК) і Саскачеванським інститутом прикладних наук та технологій (СІПНТ). Партнерами 2kпроекту в Україні є також Міністерство освіти і науки та Міністерство економіки. Проект реалізується за фінансової підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку.
     Мета проекту:
-          Підвищення ефективності системи професійного навчання безробітних в Україні;
-          Забезпечення успішної 4kінтеграції України до глобальної ринкової економіки.
   Проект пропонує канадський досвід щодо збалансування пропозицій навчальних послуг з попитом, налагодження ділового партнерства навчального закладу з роботодавцями, що сприяє впровадженню ефективних та потрібних програм професійного 5kнавчання.
   В Дніпропетровській області проект стартував 24 листопада 2005 року, саме в цей день відбулося підписання регіонального Меморандуму про взаєморозуміння між Проектом та Дніпропетровською обласною державною організацією.
  В ДНВЦ № 2 з квітня 2006 року. За чотири роки зроблено чимало – канадські спеціалісти ознайомили6k наших педагогів з канадськими моделями професійного навчання, навчили проводити аналіз ринку праці, створювати Консультативні ради та Дорадчі комітети. На сьогодні в Центрі створено і працюють Консультативна рада та Дорадчий комітет до складу яких входять представники роботодавців.
За рахунок канадських партнерів 8kпридбано найсучасніше будівельне обладнання на суму 250 тис.грн., 2 майстра виробничого навчання підвищили кваліфікацію на спеціалізованих курсах фірми «КНАУФ МАРКЕТИНГ», відбулися навчальні поїздки до Канади (м.Саскатун, провінція Саскачеван) та Словаччини (м.Кошице).
З професії Опоряджувальник підготовлено 82 безробітних 9kгромадян за направленням обласного центру зайнятості, понад 100 студентів Національної гірничої академії (кафедра ПГБ), 67 випускників загальноосвітніх шкіл;
З грудня 2009р. по листопад 2010 в Центрі відбулися чотири робочі зустрічі з канадськими працівниками відділу по зовнішнім зв’язкам канадської міжнародної агенції розвитку.
У вересні 2010р. в рамках робочого візиту на Дніпропетровщину, наш Центр відвідав уповноважений посол Канади в Україні Даніель Карон