Главная Наша бібліотека
Досвід роботи бібліотеки  
 
    Бібліотека нашого училища здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу як в урочний, так і в позаурочний час, розвиває здібності кожного учня, сприяє підвищенню методичної та педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання. Масова робота є головною умовою успішної роботи бібліотеки.   
 

1360432977 27324b086e4bd710847564ad3c49eb03

Мотиви звертання до послуг бібліотеки.
 
 Головна мета сегментації не тільки в тому, щоб виділити окремі групи користувачів конкретними послугами бібліотеки, але й знайти потенціальних користувачів, готових виявитися при певних обставинах.
 Якщо говорити про бібліотеку як про конкретний культурний, духовний та цивілізований феномен, для неї безперечними залишається гуманістичні основи:
 

1630581im_0001.jpg

Урок: «Самостійний вибір книги у бібліотеці нашого Центру».
 
 Мета: Навчити учнів самостійно вибирати книги. 
 Обладнання:  Книжкова виставка «Книга – чудовий витвір людського генія».
 
 До цього заняття бібліотекар готується заздалегідь треба перевірити розміщення книг у відкритому фонді, приготувати закладки для книг.
 Урок можна почати із запитань: як ви відшукаєте книги в бібліотеці? Чи вибираєте ви їх самостійно? (вислухавши відповіді дітей, розказати, як бібліотекар допомагає читачеві у виборі книг).
 
origПризначення книги у житті дитини  
 

Читання як джерело духовного збагачення не зводиться до вміння читати з цього вміння воно тільки починається.
                         В. Сухомлинський 
  • Вміти читати – означає бути чутливим до змісту й краси, до його найтонших відтінків.
  • Життя сучасної людини немислиме без того постійного духовного спілкування з книжкою, яке надихається гордим людським прагненням звеличити самого себе.