Главная Спортивна робота Центру

Спортивно масова робота

Робота спортивних секцій і гуртків

 


1. Волейбол -  займається 29 осіб;3

2. Баскетбол - займається 31 осіб;

3. Футбол - займається 50 осіб;

4. Шахи, шашки – займається 12 осіб;

5. Атлетична гімнастика – займається 28 осіб;

6. Бокс – займається 21 осіб;

7. Боротьба – займається 67 осіб;

8. Настільний теніс – займається 38 осіб. 2

41

 

 

 

  Відкриття 61 Спартакіади.IMG 5111

 27.09.2016 року на базі Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти відбулося  відкриття 61 Спартакіади ДРЦПТО.

Урочисто відкрив спортивні змагання директор навчального закладу - Кривозуб Віктор Маркович. Він побажав всім учасникам та їхнім вболівальникам міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і яскравих перемог. Також Віктор Маркович зазначив , що зі стін навчальних закладів системи ПТО виходять не тільки  кваліфіковані робітничі кадри, але й  багато Олімпійських чемпіонів, майстрів спорту, заслужених тренерів як області так і України.

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

 
Спортивне  життя  Центру
 
Спортивне життя Центру складається зі спортивних змагань, фізкультурно-оздоровчих заходів, спортивно-масових заходів, спортивних секцій, участі збірних команд у Спартакіаді учнів професійно-технічних навчальних закладів області.
 
Спортивні змагання
 
Спортивні змагання в Центрі проводяться в три етапи:
І – змагання в групі;
ІІ – змагання на курсі;
ІІІ – змагання між корпусами.
         Збірні команди Центру беруть участь в зональних та фінальних змаганнях Спартакіади ПТО.
 
Спортивно-масові заходи
 
Згідно плану фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи проводяться змагання у залік Спартакіади Центру, змагання присвячені державним та місцевим святам, змагання “Козацькі розваги” в яких беруть участь не тільки команди Центру, а також команди загальноосвітніх шкіл, коледжів та ліцеїв.  
 
 
Фізкультурно-оздоровчі заходи
 
Традиційно, спортивна робота в Центрі починається з Олімпійського тижня, Олімпійського уроку та Відкриття Спартакіади. У цих заходах беруть участь учні та викладачі Центру, відомі спортсмени Дніпропетровщини та поважні гості, відбуваються показові виступи спортсменів ДЮСШ та спортивних клубів.
 

Dim lights