Главная Спортивна робота Центру

Спортивно масова робота

Вітаємо!!!
Наших учнів, які 8 листопада стали призерами 63-Спартакіади міста, у змаганнях з настільного тенісу.

Це Ігнатенко Еріка та Феденюк Каріна, які вибороли 3-е загальнокомандне місце серед ПТНЗ м.Дніпра.

Мартич Андрій посів 2-е місце в особистому заліку.

Також Ігнатенко Еріка зайняла 2-е місце в особистому заліку з настільного тенісу серед дівчат.

7. Боротьба – займається 67 осіб;

8. Настільний теніс – займається 38 осіб.1498289800 sportivnyy-klub-sportivnye-sekcii-v-hnure-sekciya-basketbol

pic 1515074633_1

Спортивне життя Центру

Спортивне життя Центру складається зі спортивних змагань, фізкультурно-оздоровчих заходів, спортивно-масових заходів, спортивних секцій, участі збірних команд у Спартакіаді учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Спортивні змагання

Спортивні змагання в Центрі проводяться в три етапи:
І – змагання в групі;
ІІ – змагання на курсі;
ІІІ – змагання між корпусами.
         Збірні команди Центру беруть участь в зональних та фінальних змаганнях Спартакіади ПТО.

Спортивно-масові заходи

Згідно плану фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи проводяться змагання у залік Спартакіади Центру, змагання присвячені державним та місцевим святам, змагання “Козацькі розваги” в яких беруть участь не тільки команди Центру, а також команди загальноосвітніх шкіл, коледжів та ліцеїв.

Фізкультурно-оздоровчі заходи

Традиційно, спортивна робота в Центрі починається з Олімпійського тижня, Олімпійського уроку та Відкриття Спартакіади. У цих заходах беруть участь учні та викладачі Центру, відомі спортсмени Дніпропетровщини та поважні гості, відбуваються показові виступи спортсменів ДЮСШ та спортивних клубів.