Главная Методичний кабінет

22 жовтня 2019 року в рамках тижня історії відбувся ще один цікавий та пізнавальний захід: патріотична екскурсія здобувачів освіти до музею АТО. Під час перегляду виставки, учні із зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода про героїзм українських захисників на Сході нашої держави.

Учні переглянули фотографії сотень загиблих воїнів та дорогі їхньому серцю речі: улюблені шахи, книга, ікона, лист від матері, мобільний телефон зі слідом від вибуху.

Найбільше вразила всіх присутніх третя зала, створена за останніми європейськими тенденціями. Це мультимедійна експозиція, де трансляція відбувалася одночасно на чотирьох екранах. Тут учням показали панорамну документальну кінострічку про війну на Сході. Завдяки спеціальним технологіям створювався ефект повної присутності в епіцентрі подій.

 

Звіт по тижню історії


    З 14 по 18 жовтня 2019 року в Дніпровському регіональному центрі професійно-технічної освіти проходив тиждень історії, присвячений Дню Захисника України, Дню Українського Козацтва, який відмічався 14 жовтня.

    Впродовж тижня історії пройшло чимало цікавих та змістовних заходів.

 

Histori17 10Тиждень Історії

   В рамках тижня історії, 17 жовтня 2019 року викладачі нашого Центру Швидка О. М. та Ситченко Ю. В. взяли участь у заходах обласної секції викладачів суспільних дисциплін та долучилися до  краєзнавчої – екскурсії.

   Метою навчально-пізнавальної екскурсії стало поглиблене вивчення історії рідного краю, яке було присвячене 371-річниці битви під Жовтими Водами та перемоги козацького війська над польським військом у 1648 р. під проводом Гетьмана України Б. Хмельницького.

   По завершенні екскурсії педагоги пройшли тестування та отримали сертифікати.

 

    16 10_2019 Тиждень історії

 В продовж тижня історії пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Незабутні враження залишилися серед них у здобувачів освіти від виховного заходу присвяченому «Історії битви під Жовтими водами – 371 р. з дня перемоги українського козацького війська під приводом Б. Хмельницького над польським військом», що проводився, сьогодні, 16.10.2019 року.

     

 

Еколого-біологічний квест13 10_2019

13 жовтня 2019 року наш Центр прийняв участь в еколого-біологічному квесті, який проводили Дніпропетровське відділення Малої академії наук спільно з факультетом біології, екології та медицини Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Учні нашого Центру зайняли ІІІ місце серед учасників цього заходу.

Вітаємо переможців та керівника нашої команди Стріленко Наталію Миколаївну!!!

 фото2

 
Другие статьи...