Главная Методичний кабінет

Solonec28 травня 2019 року пройшов Всеукраїнський вебінар «Створення електронних засобів навчального призначення та впровадження їх у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Досвід, проблеми та перспективи».

Організаторами вебінара виступили навчально–методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.

У цьому заході взяла участь і наша колега – методист Солонець Н.В. з методичною розробкою «СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСІБНИКІВ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ».

 

28.05.2019 року в нашому Центрі пройшла інструктивно-методична нарада з головами методичних комісій на тему «Підсумки методичної роботи за 2018-2019 н.р., пріоритетні напрямки діяльності на 2019-2020 н.р.». Обговорювалися наступні питання:NARADA

 результати анкетування педагогічних працівників Центру;

 робота школи комп’ютерної грамотності «Comp – E»;

 визначення загальної методичної проблеми на 2019-2020 н.р.;

 визначення пріоритетних напрямів роботи на 2019-2020 н.р.;

 використання модульного об'єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle у системі управління навчальним процесом Центру.

 

1 2005Oбласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» 

  20 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України відбулася обласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» за підсумками конкурсу до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

 

GenKod16. 05.2019 у ДПТНЗ «ДРЦ ПТО» в першому корпусі учні першого курсу підготували тематичний урок «Вишиванка в моєму житті». Святковий урок розпочався з пісні про вишиванку, далі учні переглянули відеоматеріали «Історія створення вишиванки» та учениця Марченко Д. декламувала вірші про вишиванку.

GenKod2

 

     Засідання круглого столу

IMG-a533b88a71fd94b648e21ef951bae0dc-V   6 травня 2019 року у корпусі № 2 Дніпровського регіонального центру професійно - технічної освіти відбулося засідання круглого столу на тему: «Чорна рада – перший україномовний історичний роман». Засідання провела викладач української мови та літератури Троцко Наталія Яківна.

    Захід проведено з метою гідного вшанування видатного українця, визначної постаті національної культури - Пантелеймона Куліша.

 
Другие статьи...