Главная Методичний кабінет

trening«Критичне мислення - це мислення про мислення»

(Ричард Паул)

05.03.2020 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений методико-педагогічний тренінг на тему «Вчимося критично мислити».
Методико-педагогічний тренінг «Вчимося критично мислити» спрямований на ознайомлення педагогів з тим, як створити умови для формування навичок розумової діяльності у здобувачів освіти.

 

2502 treningТренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою

«Розвиток критичного мисленням»

25.02.2020 року на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області співробітниками Інституту професійно-технічної освіти НАПНУ було проведено тренінгове заняття для методистів ЗП(ПТ)О за темою «Розвиток критичного мисленням».

 

21 02

Міжнародний день рідної мови.

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави.
Духовні надбання кожного етносу зберігають і передають із покоління в покоління рідну мову, мудрість, культуру, традиції та обряди.
 

20 02_ukrOбласна секція викладачів української мови і літератури

20.02.2020 викладачі гуманітарних дисциплін ДРЦПТО Семенова Н.І. та Троцко Н.Я. взяли участь в обласній секції викладачів української мови і літератури. На засіданні Кузь Тамара Григорівна - методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, розповіла про удосконалення змісту і структури сучасних уроків української мови і літератури; колеги ділилися досвідом з питання компетентісного підходу на уроках мови і літератури; відвідали відкритий урок на тему «Українська література на межі століть. Творчість О.Забужко».

 

Майстер-клас на тему MK Solonec

«Навіщо потрібно впроваджувати навчання

критичного мислення в освітній процес?»

20.02.2020 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений майстер-клас на тему ««Навіщо потрібно впроваджувати навчання критичного мислення в освітній процес?».

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА