Главная Методичний кабінет

Hауково-практична Інтернет-конференція

4 cert28 травня 2019 року пройшла Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю на тему «Розвиток ключових компетентностей особистості педагога в умовах реформування освіти».

Організаторами Internet-конференції виступили: Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти; Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій» м. Дніпро.

У цьому заході взяли участь і наші колеги:
- Балуда О.В., завідувач відділення, викладач спеціальних дисциплін з тезами на тему «Професійна компетентність педагогів професійних (професійно-технічних) закладів освіти»;
- Зима О.Г., майстер виробничого навчання з тезами на тему «Сутність психолого-педагогічної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти»; 
- Павленко Я.В., викладач інформатики та предметів професійно - теоретичного циклу з тезами на тему «Розвиток інформаційно–цифрових компетентностей педагогічних працівників ДПТНЗ «ДРЦПТО» у контексті діджиталізації освіти»;
- Ягодка О.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи з тезами на тему «Застосування відновної методики медіації для вирішення конфліктів, виникаючих у професійних (професійно-технічних) закладах освіти».

 

30 травня 2019 року пройшла Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція на тему «Розвиток інформаційної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

 Організаторами Internet-конференції виступили: Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

 

Solonec28 травня 2019 року пройшов Всеукраїнський вебінар «Створення електронних засобів навчального призначення та впровадження їх у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Досвід, проблеми та перспективи».

Організаторами вебінара виступили навчально–методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області.

У цьому заході взяла участь і наша колега – методист Солонець Н.В. з методичною розробкою «СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСІБНИКІВ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ДПТНЗ «ДНІПРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ».

 

28.05.2019 року в нашому Центрі пройшла інструктивно-методична нарада з головами методичних комісій на тему «Підсумки методичної роботи за 2018-2019 н.р., пріоритетні напрямки діяльності на 2019-2020 н.р.». Обговорювалися наступні питання:NARADA

 результати анкетування педагогічних працівників Центру;

 робота школи комп’ютерної грамотності «Comp – E»;

 визначення загальної методичної проблеми на 2019-2020 н.р.;

 визначення пріоритетних напрямів роботи на 2019-2020 н.р.;

 використання модульного об'єктно-орієнтованого динамічного навчального середовища Moodle у системі управління навчальним процесом Центру.

 

1 2005Oбласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» 

  20 травня 2019 року у Дніпропетровському відділенні Малої академії наук України відбулася обласна конференція «Світ Олеся Гончара й Олесь Гончар у світі» за підсумками конкурсу до 100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

 
Другие статьи...