Главная Методичний кабінет

200 річчя з дня народження Шарля Бодлера

09.04.2021 в нашому Центрі відбулося святкування 200 річчя з дня народження Шарля Бодлера. У рамках свята було організовано та проведено ряд заходів: урок-пам’ять «Трагізм долі Шарля Бодлера», виставка "Шарль Бодлер - геніальний зачинатель нової епохи європейської поезії", урок-дослідження «Магія збірки Ш.Бодлера «Квіти зла».

200 2200 1     

 

Тиждень економічних дисциплін

З 15.03. по 19.03.2021 у ДПТНЗ «ДРЦПТО» проводився тематичний тиждень економічних дисциплін, який був присвячений до Міжнародного дня прав споживачів.
У продовж тижня були проведені інформаційні години споживача «Ви маєте це знати».
 
12 03В ДРЦПТО 12.03.2021 відбулося закриття тижня, присвяченого Дню народження Тараса Шевченка. Протягом тижня здобувачі освіти розгадували тематичні ребуси та виконували інтерактивні кросворди "Чи знаєте ви твори Шевченка". Також на виховних годинах змагалися у виразному прочитанні уривків з поезій Шевченка "Живи під сонцем України Шевченкове слово" та взяли участь в обласному конкурсі читців-декламаторів творів Т.Шевченка.

 

GR 1Вітаємо переможців обласного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації!

За результатами обласного конкурсу з комп’ютерної графіки та анімації, який проводився Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, здобувачка освіти групи № 25 Кароліна Мага зайняла І місце у номінація «Комп’ютерна графіка».
Керівник – викладач Кіслухіна Ганна Олександрівна.
Хочемо побажати викладачу та здобувачці освіти натхнення та нових
перемог!

Лист-подяка

 
09 03
День народження Кобзаря

09 березня – народився Великий поет, художник та мислитель України Тарас Шевченко.
В нашому Центрі проводиться ряд заходів щодо святкування дня народження українського письменника. Здобувачі освіти оформили та відкрили виставку-інсталяцію «Автопортрет Кобзаря». Шанувальники творчості Кобзаря організували конкурс плакатів «Тарас Шевченко: погляд через століття». Організовується перегляд відеороликів про життя та творчість поета. Готуються тематичні презентації.
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА