Главная Методичний кабінет

Колективні форми методичної роби

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу та підвищенні педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті уроки. Відкриті уроки є однією з важливих форм організації методичної роботи.

На відкритому уроці педагог демонструє колегам свій позитивний або інноваційний досвід, реалізацію методичної ідеї, застосування методичного прийому чи методу навчання.

 

0302.04.2019 року НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та Дніпровською академією неперервної освіти був проведений тематичний курс «Від STEM до STEM-освіти».
В цьому заході, від нашого Центру, прийняла участь майстер виробничого навчання Завізіон О.І.

0301

 

1

Тиждень економічних дисциплін

  У корпусі № 2 нашого навчального закладу пройшов тиждень економічних дисциплін. У рамках цього тижня був проведений економічна гра-квест «Гроші рахувати, треба розум мати». 

 

trening06.03.2019 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений методико-педагогічний тренінг на тему «Візуалізація в освітньому процесі – запорука цікавого уроку».

Методико-педагогічний тренінг спрямований на ознайомлення педагогів з онлайн-ресурсами, застосування гаджетів в освітньому процесі, використання їх на уроках та закріплення знань педагогів про інтерактивні технології навчання. Тренінг розраховано на заступників директорів з навчальної роботи, методистів, викладачів, майстрів виробничого навчання.

Підготували та провели тренінг заступник директора з навчальної роботи Біла О.В. та методист Солонець Н.В.

 

collage205 _korpДо 205-ряччя від дня народження Т.Г.Шевченка

З 7 березня в ДРЦПТОГ (І корпусу) розпочався тиждень Шевченківських днів. Викладач української мови і літератури, Семенова Н.І., разом із членами гуртка «юний філолог» підготували ряд заходів, присвячених життю і творчості великого кобзаря.

Тиждень розпочався шевченківськими читаннями: учні читали твори великого кобзаря, твори українських письменників, присвячених Шевченку та переглядали відеоматеріали про поета.

Учні третього курсу пдготували історичний екскурс «Невідомий Шевченко».

 
Другие статьи...