Главная Методичний кабінет

1

Тиждень економічних дисциплін

  У корпусі № 2 нашого навчального закладу пройшов тиждень економічних дисциплін. У рамках цього тижня був проведений економічна гра-квест «Гроші рахувати, треба розум мати». 

 

trening06.03.2019 року в нашому Центрі на базі корпусу № 2 був проведений методико-педагогічний тренінг на тему «Візуалізація в освітньому процесі – запорука цікавого уроку».

Методико-педагогічний тренінг спрямований на ознайомлення педагогів з онлайн-ресурсами, застосування гаджетів в освітньому процесі, використання їх на уроках та закріплення знань педагогів про інтерактивні технології навчання. Тренінг розраховано на заступників директорів з навчальної роботи, методистів, викладачів, майстрів виробничого навчання.

Підготували та провели тренінг заступник директора з навчальної роботи Біла О.В. та методист Солонець Н.В.

 

collage205 _korpДо 205-ряччя від дня народження Т.Г.Шевченка

З 7 березня в ДРЦПТОГ (І корпусу) розпочався тиждень Шевченківських днів. Викладач української мови і літератури, Семенова Н.І., разом із членами гуртка «юний філолог» підготували ряд заходів, присвячених життю і творчості великого кобзаря.

Тиждень розпочався шевченківськими читаннями: учні читали твори великого кобзаря, твори українських письменників, присвячених Шевченку та переглядали відеоматеріали про поета.

Учні третього курсу пдготували історичний екскурс «Невідомий Шевченко».

 

2 KorpТиждень Шевченківських днів

     Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти урочисто відзначив 205 - п’ятиріччя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Протягом святкового тижня учні Центру (корпус 2) взяли участь у різноманітних заходах:
- Приєдналися до Обласного конкурсу читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка» (перший та другий етапи).

 

53526742 2377421032316099_5499291059399688192_o12.03.2019 року на базі нашого Центру була проведена секція викладачів природничихдисциплін ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області. 

Shishkanova

 Секцію проводила методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Сіренко Ніна Іванівна. В рамках секції викладач нашого навчального закладу Шишканова Ганна Миколаївна провела відкритий урок на тему: «Порушення обміну речовин (метаболізму), пов'язані з нестачею чи надлишком

надходження в організм певних хімічних елементів, речовин».

 

Дякуємо методисту Сіренко Ніні Іванівні за змістовний захід!

 
Другие статьи...