Главная Методичний кабінет

2 KorpТиждень Шевченківських днів

     Дніпровський регіональний центр професійно - технічної освіти урочисто відзначив 205 - п’ятиріччя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Протягом святкового тижня учні Центру (корпус 2) взяли участь у різноманітних заходах:
- Приєдналися до Обласного конкурсу читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка» (перший та другий етапи).

 

53526742 2377421032316099_5499291059399688192_o12.03.2019 року на базі нашого Центру була проведена секція викладачів природничихдисциплін ЗП(ПТ)О Дніпропетровської області. 

Shishkanova

 Секцію проводила методист НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Сіренко Ніна Іванівна. В рамках секції викладач нашого навчального закладу Шишканова Ганна Миколаївна провела відкритий урок на тему: «Порушення обміну речовин (метаболізму), пов'язані з нестачею чи надлишком

надходження в організм певних хімічних елементів, речовин».

 

Дякуємо методисту Сіренко Ніні Іванівні за змістовний захід!

 

Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

    22 грудня 2018 року наш Центр прийняв участь в очному турі обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який пройшов на базі КЗВО ««ДАНО» ДОР».
    Наша учениця групи № 3 – Осадча Марія зайняла 4 місце. 
    Викладачу Семеновій Надії Іванівні висловили подяку за результативну організацію роботи щодо підготовки учнів до участі в конкурсі.

Jacik

 

Всеукраїнські Патонівські читанняPaton

      З 27 по 28 листопада 2018 р. в Дніпровському технікумі зварювання та електроніки імені Є. О. Патона були проведені I Всеукраїнські Патонівські читання.

      Наші педагогічні працівники Біла О.В., Простова Л.А., Римар Е.А., Малай С.П. також взяли участь в читаннях та отримали сертифікати. 
       Статті, тези та доповіді учасників були розміщені у збірнику читань.

 

Planeta ITВсеукраїнський конкурс «ПЛАНЕТА IT»

З 21 травня по 26 жовтня 2018р. проводився Всеукраїнський конкурс «ПЛАНЕТА IT» для педагогічних працівників професійно-технічної освіти на кращий електронний освітній ресурс. 

Педагогічні працівники нашого Центру також взяли участь в цьому конкурсі та отримали сертифікати.

Planeta IT_tabl    Planeta IT_sertifikat

 
Другие статьи...