Главная Методичний кабінет

47018039 2207579745966896_5807463685966266368_oПерший етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Протягом тижня з 19 по 23 листопада в нашому Центрі проходив перший етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. 

 

collage

Еколого-біологічний квест

24 листопада 2018 року наш Центр прийняв участь в еколого-біологічному квесті, який проводили Дніпропетровське відділення Малої академії наук спільно з факультетом біології, екології та медицини Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на базі Навчально-наукового комплексу «Акваріум» Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (парк ім. Т.Г. Шевченка).
Наші учні 8 та 12 групи під керівництвом Стріленко Н.М. зайняли ІІІ місце серед учасників цього заходу.

фото 1, Фото 2, фото 3

 

2011

З метою прищеплення учням патріотизму, любові до Батьківщини, збереження та донесення об’єктивної інформації про доленосні події нашої країни, 21 листопада 2018 року в корпусі № 2, викладачем історії Швидкою О. М. були проведені заходи до річниці Гідності та Свободи.
Разом з учнями були згадані трагічні події 1914 року, Героїв Небесної сотні. Учні створювали власні презентації, робили доповіді, читали вірші. Відбувся перегляд відеофільмів. Була проведена дискусія на тему: «Що таке людська Гідність» та започаткований фото-флешмоб: «Я людина і поважаю людську гідність».

 

19-20.11.2018 року у Центрі були проведені інструктивно-методичні наради на теми:

  • «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в умовах інноваційної діяльності». Реєстрація педагогічних працівників на сайті «На Урок!»

Доповідач: Біла О.В. - заступник директора з навчальної роботи

  • Відкриття на базі Центру євроклубу «Ukraine. Europe. World.». Організація роботи школи для педагогічних працівників Центру в рамках євроклубу по вивченню англійської мови.

Доповідачі: Біла О.В. – заступник директора з навчальної роботи

                     Балуда О.В. – завідувач відділення

                     Шевченко Н.В. – методист

 

15Семінар-тренінг «Мотивація суб’єктів навчального процесу до проектної діяльності»

       Наш Центр, у кількості 12 педпрацівників, прийняв участь у семінарі-тренінгу «Мотивація суб’єктів навчального процесу до проектної діяльності», який відбувся 15 листопада 2018р. на базі Кам’янського професійного ліцею. 
       На семінарі була представлена друкована продукція Інституту професійно-технічної освіти НАПН України 2018, а також нас ознайомили з навчальними методичними посібниками, які призначені для педагогічних працівників, які розробляють і застосовують проектні технології, упроваджують навчальну проектну діяльність у професійну підготовку майбутніх кваліфікованих робітників.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5.

 
Другие статьи...