Главная Методичний кабінет

2011

З метою прищеплення учням патріотизму, любові до Батьківщини, збереження та донесення об’єктивної інформації про доленосні події нашої країни, 21 листопада 2018 року в корпусі № 2, викладачем історії Швидкою О. М. були проведені заходи до річниці Гідності та Свободи.
Разом з учнями були згадані трагічні події 1914 року, Героїв Небесної сотні. Учні створювали власні презентації, робили доповіді, читали вірші. Відбувся перегляд відеофільмів. Була проведена дискусія на тему: «Що таке людська Гідність» та започаткований фото-флешмоб: «Я людина і поважаю людську гідність».

 

19-20.11.2018 року у Центрі були проведені інструктивно-методичні наради на теми:

  • «Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників в умовах інноваційної діяльності». Реєстрація педагогічних працівників на сайті «На Урок!»

Доповідач: Біла О.В. - заступник директора з навчальної роботи

  • Відкриття на базі Центру євроклубу «Ukraine. Europe. World.». Організація роботи школи для педагогічних працівників Центру в рамках євроклубу по вивченню англійської мови.

Доповідачі: Біла О.В. – заступник директора з навчальної роботи

                     Балуда О.В. – завідувач відділення

                     Шевченко Н.В. – методист

 

15Семінар-тренінг «Мотивація суб’єктів навчального процесу до проектної діяльності»

       Наш Центр, у кількості 12 педпрацівників, прийняв участь у семінарі-тренінгу «Мотивація суб’єктів навчального процесу до проектної діяльності», який відбувся 15 листопада 2018р. на базі Кам’янського професійного ліцею. 
       На семінарі була представлена друкована продукція Інституту професійно-технічної освіти НАПН України 2018, а також нас ознайомили з навчальними методичними посібниками, які призначені для педагогічних працівників, які розробляють і застосовують проектні технології, упроваджують навчальну проектну діяльність у професійну підготовку майбутніх кваліфікованих робітників.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5.

 

Звіт про роботу методичної комісії з професій «Громадського харчування»

Makarova MK

         30 жовтня 2018 року відбулося засідання методичної комісії з професій «Громадського харчування». Атмосфера в якій працювала методична комісія була творча і продуктивна. До плану роботи були внесені наступні питання:

  1.З метою підвищення якості мотивації до професійної діяльності, підняття престижу суспільно-значимих фахівців та набуття адекватного практичного досвіду запропоновано провести тиждень з професій «Громадського харчування» під гаслом: «В професії - твоє майбутнє», голова МК Макарова Т.М. внесла пропозиції щодо проведення таких заходів: конкурс-виставка газет та оформлення банерів за тематикою «Моя професія-моя гордість; конкурс кросвордів «Що ти знаєш про професію «Кухар. Кондитер?», літературна гостинна - «Моя професія найкраща» - вірші присвячені професії «Кухар». Майстри виробничого навчання Пронь І.В. та Громова К.В. запропонували провести майстер-клас з карвінгу- мистецтво художнього різьблення по овочах і фруктах.

 

Відкритий урок

29 березня 2018 р. у ДПТНЗ «ДРЦПТО» відбувся відкритий урок з технології приготування їжі у групі №6, ІІ курс (професія Кухар. Кондитер). Досвідчений викладач Шминдрук В.А. дав майстер клас уроку для майбутніх кухарів, кондитерів та поділився своїм досвідом з використання інтерактивних технологій.

Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7

 
Другие статьи...