Главная Методичний кабінет

 Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

25398505 178802049376885_2138840722550698019_o

14 грудня 2017 р. у ДПТНЗ "Дніпровський регіональноий центр професійно-технічної освіти" відбулось засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури. Секцію проводила методист НМЦ ПТО Кузь Т.Г. Привітала учасників секції заступник директора з навчально–методичної роботи Н.В.Шевченко. Учасники семінару обсудили тему «Сучасні навчальні технології у викладанні зарубіжної літератури в закладах ПТНЗ».

 

 

Засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін

8 грудня 2017 року у ДРЦПТО відбулось засідання методичної комісії гуманітарних дисциплін .

Тема засідання: Аналіз участі учнів центру в предметних конкурсах. Члени комісії активно обговорювали перелік знань, умінь, цінностей та ставлень («компетентностей»), оволодіння якими дають змогу діяти й розвиватися, змінювати культуру демократії в суспільстві.

На засіданні були присутні викладачі української мови та літератури: Н.І. Семенова, Н.Я.ТроцкоТ.В. Агеева; Викладач іноземної мови та заступник директора з НМР-Н.В.Шевченко

Фото 1, фото 2

 
Педрада
IMG 989728.08.2015 у ДРЦ ПТО проведено педагогічну нараду де були присутні гості:
- Голова обласної профспілки робітників будівництва та промбудматеріалів Іван Матвійович Сова,
-  заступник Голови Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську радими кола Ілліч Кагіян,
- Генеральний директор ТОВ «Авіка» - Ірина Іванівна Гетман,
- Генеральний директор ПП «Лідер - Фасад» Валентин Олексійович Алдакімов,
- Генеральний директор ПП БМК «Будсервіс 2000» Володимир Єлисійович Полтавець
- Головний інженер ПП «Лагар» Віктор Григорович Гомонов.
Розпочав педнараду вітальним словом директор Центру Віктор Маркович Кривозуб, який підвів підсумки минулого року та розставив акценти на приоритетних питаннях у роботі IMG 0007ДРЦ ПТО на  новий навчальний 2015 – 2016 рік.
Далі виступили роботодавці, з якими багато років поспіль співпрацює наш навчальний заклад з новітніми пропозиціями щодо працевлаштування випускників Центру. Продовжили нараду заступники директора з різних питань, які ознайомили педколектив зі змістом роботи 2015 – 2016 навчального року відповідно до чинного законодавства України, визначили стратегічні цілі та шляхи їх досягнення.
Кращих педагогів нагородили грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, впровадження новітніх методик навчання, підготовку висококваліфікованих робітничих кадрів. 
 

Обласна методична секція викладачів української мови.

DSC08718 24 жовтня 2013 р. на базі нашого навчального закладу відбулася обласна методична секція викладачів української мови та літератури, художньої культури.

Засідання вела методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області Подчезерцева Людмила Іванівна. Вона провела навчально-практичних семінар за темою: «Формування комунікативної і літературної компетенцій на базі знань, умінь і навичок, світоглядних переконань за державним стандартом загальної середньої освіти»,  а  також ознайомила присутніх з правилами предметних олімпіад і конкурсів.
З метою обміну досвідом, гості зі всієї Дніпропетровської області відвідали відкритий урок з української літератури на тему: «Актуальні проблеми сучасності в п’єсі Миколи Куліша «Мина Мазайло». Урок провела викладач Центру Троцко Наталія Яківна.
Відкритий урок української літератури, досвід роботи з розвитку творчих здібностей учнів різними засобами мистецтва, презентація авторських електронних посібників переможців обласної виставки – 2013 отримали одностайне схвалення колег і готовність використовувати кращі досягнення в своїй практичній діяльності.