Главная Методичний кабінет

33 126 квітня 2019 року в ДПТНЗ ДРЦПТО учні корпусу №2 під керівництвом викладача суспільних дисциплін 33Швидкої О.М. провели Заходи до 33 річниці трагічних подій на Чорнобильській атомній електростанції.
Учні підготували доповіді про цю трагедію. Був оголошений конкурс презентацій, малюнків, стінних газет, переглянуті відеофільми про Чорнобиль.
Учням було запропоновано написати власне висловлювання на тему: «Чорнобильська трагедія – біль України».

 

Zasidannja MK22 квітня 2019 року в Дніпровському регіональному центрі професійно-технічної освіти відбулося чергове засідання методичної комісії суспільних дисциплін, на якому розглядалися нагальні питання навчальної, поза навчальної та виховної роботи Центру. Серед них такі:
-проведення Державної підсумкової атестації з історії України та підготовка до ЗНО;


- аналіз проведення відкритого уроку з Всесвітньої історії, який провела викладач Зайкевич Н.Д.

 


- підготовка викладачів до обласної секції викладачів історії та суспільних дисциплін (створення власних блогів).
- участь у конкурсі наукових робіт з історії України з нагоди 310-ї річниці Конституції Пилипа Орлика.

 

Організація передачі педагогічного досвіду.sertifikat

 

Педагогічний досвід — це сукупність знань, умінь і навичок, здобутих педагогічним працівником у процесі навчально-виховної та дослідницької роботи.

Він є важливим елементом загальної культури педагога, в якій відображаються знання, вміння, навички та індивідуальні риси його особистості, постійно розвиваючись, збагачуючись протягом усієї педагогічної діяльності. Оновлення педагогічного досвіду зумовлене постійними змінами у практичній педагогічній діяльності та освітніх надбаннях педагога.

 

Колективні форми методичної роби

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу та підвищенні педагогічної майстерності викладачів і майстрів виробничого навчання займають відкриті уроки. Відкриті уроки є однією з важливих форм організації методичної роботи.

На відкритому уроці педагог демонструє колегам свій позитивний або інноваційний досвід, реалізацію методичної ідеї, застосування методичного прийому чи методу навчання.

 

0302.04.2019 року НМЦ ПТО у Дніпропетровській області та Дніпровською академією неперервної освіти був проведений тематичний курс «Від STEM до STEM-освіти».
В цьому заході, від нашого Центру, прийняла участь майстер виробничого навчання Завізіон О.І.

0301

 
Другие статьи...