Главная
Експериментальний педагогічний майданчик  за темою: «Організаційно-педагогічні засади діяльності багатопрофільного навчально-виробничого комплексу з підготовки фахівців для підприємств малого та середнього бізнесу"
 

        13 жовтня 2010р. творча група викладачів та учнів експериментально-педагогічного майданчика Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2   відвідали базове підприємство експерименту шпалерну фабрику «Вініл». Шпалерна фабрика «Вініл» є сучасним європейським виробництвом шпалери якої поставляються у такі країни як Росія, Фінляндія, Німеччина.
         Учні мали можливість познайомитись з трьома новими лініями, які виготовляють сучасні шпалери. Лінії є високотехнологічними та енергоекономічними. Папір та фарба, що використовується для виготовлення шпалер поставляє для фабрики «Вініл» Німеччина та Фінляндія.
         Малюнки для шпалер придумують художники дизайнерської студії фабрики «Вініл». Учні також мали можливість побувати у дизайнерській студії та познайомитись із кропітною та творчою   роботою дизайнерів. Кращі учні ІІІ курсу ДНВЦ №2 запорошені на практику у дизайнерську   студію фабрики «Вініл».
         Екскурсію по шпалерній фабриці «Вініл» проводив завідуючий виробництва В.Д.Гробовець, який розповів, що Дніпропетровськ є шпалерною столицею України. Фабрика щорічно бере участь у професійних міжнародних виставках у Москві, у Мюнхені, і українські шпалери користується великим попитом на міжнародному ринку. Колектив фабрики використовує всі останні тенденції у виготовленні високоякісних шпалер, які є невід’ємною частиною інтер’єру модернованого помешкання сучасної людини.
         Після екскурсі відбулось засідання творчої групи експериментального майданчика фабрики «Вініл» та Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2 за темою: «Конкурентний товар – це нові технології і швидке реагування на зміни ринку»