Главная Художня самодіяльність

IMG 20160521_110112   

        Свято вулиці Козака Мамая

      22 травня 2016 року  у своїх добрих друзів - середній загальноосвітній школі № 119 колектив учнів та медпрацівників Центру відзначали свято вулиці Козака Мамая. Упродовж урочистої частини свята вокальний ансамбль «Джерело», який 14 років поспіль займає І місце в обласному фестивалі учнівської творчості «Профтехосвітній дивограй», розважили мешканців вулиці українськими патріотичними піснями. Учні Центру проводили майстер-класи з професій не тільки для майбутніх абітурієнтів, а і для працівників національної поліції та навіть, для малюків дитячого садка, паралельно демонструючи свої творчі роботи, які виготовили на уроках виробничого навчання.

IMG 20160521_101219

IMG 20160521_105146   
Фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9, фото 10

 

Прес-реліз

Обласного 61-го фестивалю колективів художньої самодіяльності учнівської молоді навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

«Профтехосвітній Дивограй – 2016»

Дата проведення: 5 квітня 2016 р.

 050

Історія фестивалю талановитих та творчих особистостей у навчальних закладах професійно-технічної освіти бере свій початок з 60-х років минулого століття.

Традиційно свято проходить уже 61-й рік. Фестиваль не мав перерви і став  невід’ємною складовою культурного життя професійно-технічної освіти області. Метою проведення Фестивалю є сприяння розвитку та примноження національних  надбань української  культури, посилення морального та естетичного виховання учнівської молоді, а також одною із складових є формування в молодого покоління  цілісного уявлення про культуру, побут, звичаї, традиції та обряди свого народу.

1-й відбірковий тур проводиться на базі навчальних закладів та складається зі звітних концертів, у ході яких журі навчального закладу відбирає кращих для участі у другому турі.

2-й тур – регіональний, проходить у вигляді міських концертів, учасниками яких є переможці та лауреати першого туру. Він проходить у таких містах: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград та Новомосковськ.

3-й – заключний тур. Проходить у вигляді Гала-концерту, котрий визначає володаря Гран-Прі та переможців І, ІІ, ІІІ ступенів, а також лауреатів Фестивалю у 9-ти номінаціях.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

 
Осінній ярмарок
IMG 028914 жовтня 2015 року учні ДРЦПТО приймали участь в осінньому ярмарку, організованому вчителями та учнями СЗШ №119. Захід був присвячений Покрові Божої матері, українському козацтву та Дню захисника України.
На святі були присутні ветерани Другої світової війни, бійці батальйонів «Дніпро», «Айдар», «Січеслав», які демонстрували учням бойову техніку та привітали всіх присутніх зі святами, а ветеранам вручили пам’ятні медалі.
Учні 1-10 класів наповнили ярмарок виробами з тіста, різноманітними оберегами, які виготовили самі та за допомогою батьків. Всі ці вироби продавалися, а виручені коштиIMG 0281 передані на потреби військових шпиталів.
Та справжньою прикрасою свята були виступи козацького ансамблю ДРЦ ПТО «Будьмо» та козацького театру. Свято відкрив ансамбль «Будьмо» піснею «Тобі, Україно!» Блискуче виконання пісні зірвало шалені оплески глядачів, а під час виконання «Козацької похідної» оплески не змовкли на протязі всієї пісні.
Козацький театр показав справжні дива: це і битва на шаблях, і трюки з батогами, і козацький танок. Юні козаки з ДРЦПТО та суш №119 із задоволенням прийняли участь у трюках, на які їх запросили.
Свято було добре сплановано, видовищне, гарне, а головне – дуже корисне, бо виховувало патріотизм, любов до Батьківщини, до традицій українського народу, віру в те, що «не вмерла в Україні ні слава, ні воля». Слава Україні!
 

 Художня  самодіяльність

Творчість – невід'ємна частина буття людини. Саме через реалізацію свого творчого потенціалу можна відчути впевненість в своїх силах, побачити світ у всьому його різнобарв'ї, навчитись змінювати життя на краще і бути цікавою людиною. Тому  дуже  багато уваги в ДНВЦ приділяється організації художньої самодіяльності.Талановитий педагогічний колектив щедро ділиться з вихованцями умінням співати, танцювати, акторською майстерністю. Спільні репетиції та заняття поєднують представників різних поколінь, допомагають краще розуміти один одного. Не випадково День працівників освіти в Центрі святкують особливо. Учні, які займаються в гуртках художньої самодіяльності, готують святковий концерт для привітання своїх наставників, групи художників з любов'ю прикрашають приміщення Центру, оформлюють виставку творчих робіт. Завжди улюбленим педагогам та майстрам хочеться подарувати щось незвичайне, створене власними руками та серцем, проявити через слово та пісню, танець та жартівливу сценку всю свою повагу та любов. І ще одне свято об'єднує нас. Це Міжнародний день захисту дітей, коли проводиться відкритий мікрофон учнів та педагогічних працівників Центру з метою вивчення законів про охорону дитинства, а також екскурсія по Дніпру на катері, де без імпровізованих самодіяльних номерів ніяк не можна обійтися.

  Dim lights