Главная Виставки, фестивалі, конкурси

Профтехосвітній вернісаж

Талантів паростки плекають

«Майстрами своєї справи просто не стають, не можна справжнім фахівцем у світ з′явитись… Пройти потрібно дуже довгу путь, щоб з мрією своєю злитись».

кенон 639aЦ цьому переконані учні, педагоги та майстри Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2. Бурхливе сьогодення потребує нового підходу до навчання та виховання молоді. Завітавши на виставку робіт молодих талантів закладу, ви відчуєте натхнення та ритм життя колективу. Молоді майстри брали участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та обласному огляді художньої самодіяльності. Перші місця - доказ їхнього високого творчого потенціалу.

Профтехосвітній вернісаж триває з 1 по 8 грудня за адресою: вулиця Леніна, 14, редакція газети «Наше місто».

Тетяна БАСАН

  ФОТО  1
 
Виставка осінніх композицій до Дня міста 
 
30451aТрадиційно День міста Центр відзначає, організувавши виставку осінніх композицій із квітів, овочів та підручного матеріалу. Тож 13.09.2010 у фойє І і ІІ корпусів учні Центру мали можливість показати свої творчі здібності і бажання створювати прекрасне.
Прийняли участь усі групи Центру та розкрили усі барви свого внутрішнього світу. Дуже складно було відшукати кращих, але справедливе журі на чолі з директором Криво зубом В. М. по праву оцінили кожного учасника, а також вручили грамоти і солодощі переможцям.