Главная Клуб "Козацтво"
Спортивно-патріотичний фестиваль
 до Дня Українського козацтва
  
кенон 049a12 жовтня 2010 року на базі   Дніпропетровського навчально-виробничого центру №2 відбувся спортивно-патріотичний фестиваль до Дня Українського козацтва,  в рамках якого проведена обласна методична секція викладачів предмета «Захист Вітчизни» та обласні   змагання  «Козацькі забави» серед учнів професійно-техничних навчальних закладів, коледжів та шкіл області.
     Такі свята не вперше проводяться на базі нашого Центру. Їх метою є подальший розвиток фізичної культури і спорту в учбових закладах; пропаганда фізичної культури, як важливого фактору зміцнення здоров'я; відродження історії Батьківщини. народної ігри;    відродження і розвиток духовних здобутків народу України, козацьких звичаїв; утвердження української державності, зростання. її могутності та міжнародного авторитету; відродження і розвиток козацької справи на звичаєвих засадах Запорізького козацтва (канонічної віри, доброї волі, самоврядування, законності та гласності) чим забезпечується добробут козаків — запорожців.
         Загальне керівництво проведення «Козацьких забав» здійснювалося:
- Штабом Січеславською округу МГО КЗ;
- Малою Радою «Половицької Січі» Січеславського округу МГО КЗ ДНВЦ-2
- Комітетом фізичної культури і спорту виконкому Бабушкінської районної ради.
 Змагання проходили за програмою:
1. Гірьовий спорт (підйом гірі 16 кг).
2. Стрільба з пневматичної  гвинтівки.
3. Підтягування на перекладині.
4. Перетягування канату.
5. Естафетний біг.
6. Міні футбол. Склад команди 6 учнів, тривалість гри - 10 хв.
 
   Визначені переможці по найбільшій сумі балів на етапах:
 Гирьовий спорт    
I місто - Степанюк Сергій (Половицький курінь)
II місто - Туровець Олег (Дитяча юнацька морська флотилія)
III місто - Ляшенко Дмитро (Краснопільський курінь)
 
Стрільба з пневматичної гвинтівки
I місто - Піонт Євген (Краснопільський курінь)
II місто - Русін Юрій (Краснопільський курінь)
               Волосенко Денис (Краснопільський курінь)
               Майоров Богдан (Краснопільський курінь)
III місто - Воробей Василь (Половицький курінь)
               Пархоменко Владислав (Краснопільський курінь)
 
            Підтягування на перекладині
I місто - Леванов Діма (Азовсько-черноморський округ)
II місто - Лікоть Валерій (Краснопільський курінь)
III місто - Трошин Богдан (Половицький курінь)
 
            Естафетний біг 50 м
I місто - Половицький курінь
II місто - Дитяча юнацька морська флотилія
III місто - Азовсько-черноморський округ
 
            Перетягування канату
I місто - Дитяча юнацька морська флотилія
II місто - Малосамарський курінь
III місто - Половицький курінь 
 
            Міні футбол
I місто - Половицький курінь
II місто - Дитяча юнацька морська флотилія
III місто - Азовсько-черноморський округ
 
Команди, .які посіли І, II, III місця нагороджені дипломами та грамотами 
Вітаємо переможців! 
     ФОТО 1     
     ФОТО 2
     ФОТО 3
     ФОТО 4
     ФОТО 5
     ФОТО 6
     ФОТО 7
     ФОТО 8
     ФОТО 9