Главная Клуб "Козацтво"

IMG 1119

ПРЕС-РЕЛИЗ

 спортивно-художнього фестивалю

«І, докажемо усім, що ми браття козацького роду!»,

Присвяченого Дню захисника України, Дню українського козацтва та святу Покрови
фото 1, фото 2, фото 3, фото 4

 

 
IMG 0221Спортивно-художній фестиваль
«І, докажемо усім, що ми браття козацького роду!»,
присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва та святу Покрови

Давня традиція існує в Дніпропетровському регіональному центрі профтехосвіти, керівником якого є директор 
Віктор Маркович Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, герой козацтва, головний отаман Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», відзначати День українського козацтва, свято Покрови, а сьогодні і, День захисника України, як велике свято, запрошуючи загальноосвітні школи м. Дніпропетровська. В цей день у парку ім. Б. Хмельницького (вул. Героїв Сталінграду) для дітей влаштовують цікаві змагання козацького напрямку, показові виступи юних вокалістів Центру, шкіл і народних артистів. Учні з професії «Кухар. Кондитер», «Опоряджувальник будівельний», «Монтажник санітарно – технічних систем і устаткування» демонструють майстер – класи та виставку технічної творчості і готових виробів, які можливо спробувати приготувати особисто і скуштувати. По закінченню свята усіх бажаючих пригощали традиційною козацькою стравою «Куліш», яку приготували випускні групи центру з професії «Кухар. Кондитер» прямо у парку на вогнищі.
На свято завітали почесні гості:
1. Голова Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Олександр Анатолійович Федянович
2. Голова обласного комітету профспілки робітників будівництва та промбудматеріалів Іван Матвійович Сова
4. Виконуюча обов’язки заступника директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Володимирівна Шумік
5. Методист навчально – методичного центру м. Дніпропетровська Станіслав Станіславович Буравов
IMG 01866.Завідуюча районним відділом освіти Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Олена Миколаївна Добрянська
7.Начальник Управління служби Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Валентина Дмирівна Ровна
8. Директор Центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді Бабушкінської районної у м. Дніпропетровську ради Ольга Олександрівна Герасімова
9. Начальник сектору кримінальної міліції Бабушкінського РОВД УМВС України Роман В’ячеславоич Севастьянов
10. Начальник Управління служби Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради Роман Володимирович Бондаренко
11. Директор Центру соціальних служб дітей, сім’ї та молоді Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради Олена Вікторівна Панасенко
12. Начальник сектору кримінальної міліції Красногвардійського РОВД УМВС України Сергій Михайлович Жижко.
Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.
Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах посилення духовно - патріотичного виховання, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.
    Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. На сьогоднішньому святі передбачено посвячення першокурсників в джури…..
    Так, джури юнаки та дівчата опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи  тощо. Тож ми впевнені, що учні профтехосвти будуть захищати Україну достойно!