14 березня – це день, який в Україні вшановується як День українського добровольця. Ця дата стала символом вдячності та визнання мужності, самовідданості та героїзму всіх, хто віддав своє життя і здоров’я за незалежність та свободу України.

У цей день нація згадує та вшановує тих, хто вирушив на передову обороняти рідну землю від агресії, ризикуючи власним життям. Українські добровольці виявили надзвичайну сміливість, відвагу та безкорисливість у боротьбі проти ворога, не шкодуючи власних зусиль для перемоги над окупантами.

14 березня є нагадуванням для всіх українців про важливість патріотизму, гідності та готовності захищати свою країну в будь-якій ситуації. Нехай пам’ять про подвиги українських добровольців завжди буде живою серед нас, а їхня жертва не пройде марно, а стане джерелом натхнення та сили для всього українського народу.

З метою вшанування мужності та героїзму наших захисників, підвищення уваги і турботи про учасників добровольчих формувань, у ДРЦПТО, провели заходи в межах навчального закладу у вигляді виховних та інформаційних годин.