20 березня 2024 р в ДПТНЗ «ДРЦПТО» відбувся онлайн–захід День методиста під гаслом «Методичний діалог».

Захід відкрився привітанням методистів – Наталії КОБЗАР, Надії СОЛОНЕЦЬ, Ірини КЛІМОВИЧ. Всі педагогічні працівники були задіяні в анкетуванні щодо аналізу методичної роботи колективу в Google Forms та з метою виявлення потреб педколективу щодо вдосконалення діяльності закладу.

Активно прийняли участь педагоги в розгадуванні кросворду «Згадай професійні компетентності» на платформі https://learningapps.org/

Методист Надія СОЛОНЕЦЬ провела навчання по матеріалам «Методичного вісника» НМЦ ПТО у Дніпропетровській області. Огляд статті Тетяни МАВДРИК «Застосування імерсивних технологій в освіті: корисні посилання».

В рамках заходу відбувся «Методичний діалог» – презентація методичних розробок викладачів та майстрів виробничого навчання, які атестуються у 2024р.

Педагоги представили свої методичні розробки: Вікторія МОРОЗ, Ганна ШИШКАНОВА, Ганна КІСЛУХІНА, Олена ШВИДКА, Тетяна ЛЕСЬКО, Ірина КЛІМОВИЧ, Ніна НЕСПРАВА.

Підведення підсумків заходу відбулося розглядом результатів анкетування та кросвордів. Педагоги поділились своїми враженнями від та висловили поради і побажання щодо наступних зустрічей.

Захід пройшов цікаво, панувала творча атмосфера, педагоги отримали нові знання та досвід.