05 травня відбулася вікторина з устаткування підприємств харчування «Техно-Ерудит» під керівництвом викладача Ірини КЛІМОВИЧ.
Студенти 1 та 2 курсів об’єдналися у команди «Привід сили», «Тістоміс» та «Тістоподільник» і змагалися у конкурсах на знання обладнання, швидкість мислення, логіку та творчість.
Найкращі результати показали студенти груп 14, 15 та 23, які набрали максимальну кількість балів.
Захід пройшов цікаво, активно та в атмосфері командної роботи.
Бажаємо студентам професійного зростання, успіхів у навчанні та безпечної роботи!







