Главная
01 10_2
День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.
У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!
 

01 10_1

Щиро вітаємо всіх колег з Днем працівників освіти та Днем професійно-технічної освіти!


 

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення посади керівника

Державного професійно-технічного навчального закладу

«Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти»

 

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади керівника Державного професійно-технічного навчального закладу

«Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти»

Read more...

 
DurektorКолектив ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професіно-технічної освіти» у глибокій жалобі з приводу раптової смерті керівника КРИВОЗУБА Віктора Марковича.
Несподівана смерть на 73 році життя стала для рідних, близьких, колег і друзів непоправною втратою.
Віктор Маркович був високоосвіченою інтелігентною людиною, талановитим керівником, щирою людиною та мав високий авторитет і повагу в освітянській спільноті.
Щиро висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким та розділяємо всім серцем ваш біль та горе.
Світла пам’ять про Віктора Марковича залишиться в серцях тих, хто його знав.
 

Sertifikat googleПедагогічний колектив нашого закладу успішно завершив навчання за програмою “Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти” і отримав сертифікат з спеціальним статусом “Заклад освіти — учасник програми Google for Education”.

сетрифікат

 

СПОРТИВНА РОБОТА