Главная
energoefect23.05.2023 відбувся фінальний захід проєкту "Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація ЗП(ПТ)О в рамках розроблених короткострокових курсів з енергоефективності", що реалізується Благодійним фондом "Людина" у співпраці з МОН України та виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини:

Read more...

 

byd profУ рамках Тижня професійної освіти в Україні, за ініціативи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області, майстер виробничого навчання/викладач професійно-теоретичної підготовки Тарас ХОЛЕВАН виступив на Міжобласному вебінарі «Шляхи впровадження сучасних будівельних технологій у поствоєнній відбудові України» (Дніпропетровська, Київська, Житомирська та Тернопільська області) з темою «Упровадження короткострокових навчальних програм та формування часткових професійних кваліфікацій – вимога часу та потреб повоєнної відбудови економіки України».

 

GIZ 23_0523.05.2023 відбувся фінальний захід проєкту "Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація ЗП(ПТ)О в рамках розроблених короткострокових курсів з енергоефективності", що реалізується Благодійним фондом "Людина" у співпраці з МОН України та виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини, де 5 навчальних закладів поділились своєю "Історією успіху" та поділилися досягненнями в проєкті. На заході був презентован навчальний посібник "Монтажник віконних та дверних конструкцій". Ми всі дякуємо організаторам проєкту "Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація ЗП(ПТ)О в рамках розроблених короткострокових курсів з енергоефективності", що реалізується Благодійним фондом "Людина" у співпраці з МОН України та виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини та плекаємо надію на продовження співпраці з нашими партнерами.

 
PDRПроведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху.
Усі заходи проводитимуться з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, зокрема дотримання алгориму дій під час «Повітряної тривоги».
У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи.
PDR 2
 

imageДПТНЗ "ДРЦПО" вітає весь український народ з Днем вишиванки! Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.

 Дивитися відео

 

СПОРТИВНА РОБОТА