Главная

stemВідкритий захист STEM-проектів учнів Дніпропетровщини Обласною методичною службою ПТО Дніпропетровщини спільно із Дніпровською академією неперервної освіти та Національним центром «Мала академія України» в рамках Експерименту Всеукраїнського рівня за темою «Організаційно-педагогічні умови створення і функціонування SТЕАМ-центру», що проводиться в період вересень 2019 року – грудень 2022 року, започатковано лабораторію «STEM-освіта в дії», учасниками якої стали учні та педагоги закладів професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти області.

 

Energi

Дні енергії

 

200 річчя з дня народження Шарля Бодлера

09.04.2021 в нашому Центрі відбулося святкування 200 річчя з дня народження Шарля Бодлера. У рамках свята було організовано та проведено ряд заходів: урок-пам’ять «Трагізм долі Шарля Бодлера», виставка "Шарль Бодлер - геніальний зачинатель нової епохи європейської поезії", урок-дослідження «Магія збірки Ш.Бодлера «Квіти зла».

200 2200 1     

 
znak

Дякуємо за активну участь слухачів в Safer Internet Day Challenge 2021!

 09 лютого 2021 року в Україні святкують Всесвітній День безпечного Інтернету. Здобувачі освіти та педагогічні працівники нашого Центру прийняли участь у челенджі, організованого та проведеного відповідно до Програми академій Cisco та за підтримки Інституту модернізації змісту навчання. Слухачі показали високі результати своїх знань з питання кібербезпеки.

CISKO CentrПо результатам челенджу наш Центр нагороджено Сертифікатом!

 

zahid Yagidka

25.03.2021 у ДПТНЗ «ДРЦПТО» лікарем-наркологом Гавриленко Тетяною Василівною обласного центру здоров’я проведено змістовну бесіду зі здобувачами освіти за темою: «Профілактика залежностей у молоді».

Дякуємо організаторам за співпрацю з особливо важливих питань у вихованні підростаючого покоління.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА