Главная

chrome-capture-2023-4-8 1До гуртожитку ДПТНЗ "ДРЦПТО" завітав Захисник України Вадим БАГЛАЙ - випускник 2022 року з професії "Кухар.Кондитер". Жадана зустріч, теплі обійми, допомога у навчанні з надання першої домедичної допомоги.

 
chrome-capture-2023-4-8Всеукраїнська програма ментального здоров’я
У межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?

Read more...

 

08 05У ДПТНЗ "ДРЦПТО" відзначають День пам'яті і примирення.

У ДПТНЗ "ДРЦПТО" викладач суспільних дисциплін Олена ШВИДКА провела Урок-звитяги: "Пам'ятаємо - Перемагаємо" (до Дня пам'яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні).

Read more...

 
patriotЗ метою ознайомлення молодого покоління українців з цікавинками та досягненнями, здобувачі освіти нашого Центру взяли участь у 7 Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Ми – патріоти України», де здобули гарні результати та посіли почесні місця.
Конкурс був покликаний ознайомити учасників з Україною. Адже наша Батьківщина - велика країна з безкрайніми полями, з великим містами, селами, чудовими, добрими людьми та з величною історією, яку можна з впевненістю вважати однією з найгероїчніших та найтрагічніших у світі.
 

progres3.05.2023, педагогічний колектив на чолі з керівником ДПТНЗ "ДРЦПТО" прийняли участь у вебінарі «Використання у навчальній діяльності НП GIZ для майстрів та викладачів ЗП(ПТ)О» модераторами якого є Енерго-Інноваційний Хаб м. Дніпро у партнерстві з Громадською організацією «Школа енергоефективності». Метою заходу є промоція навчальних курсів GIZ та розширення партнерства між ЕнінХабами та ЗП(ПТ)О. Крерівник ДПТНЗ "ДРЦПТО" Віктор КРИВОЗУБ поділився досягненнями співпраці з GIZ, досвідом впровадження курсів часткових компетентностей та отримані результати.

 
More Articles...

СПОРТИВНА РОБОТА