Главная

sport 3x3

Вітаємо команду ДПТНЗ "ДРЦПТО", яка зайняла І місце в командному заліку змагань 65-ї спартакіади закладів П(ПТ)О м.Дніпро з баскетболу 3х3 серед юнаків.


 

Тиждень економічних дисциплін

З 15.03. по 19.03.2021 у ДПТНЗ «ДРЦПТО» проводився тематичний тиждень економічних дисциплін, який був присвячений до Міжнародного дня прав споживачів.
У продовж тижня були проведені інформаційні години споживача «Ви маєте це знати».
 

DENДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДПТНЗ "ДРЦПТО"

19.03.2021 ДПТНЗ "ДРЦПТО" провели із Привовчанською загальноосвітньою школою профорієнтаційну он-лайн акцію "На зустріч успішному майбутньому".

 

 

I ErikaВітаємо нашу переможницю!!!

Ігнатенко Еріку, здобувача освіти групи N3 за фахом "Кухар. Кондитер", яка зайняла І місце з настільного тенісу серед дівчат у 65-й спартакіаді закладів П(ПТ)О м.Дніпр

18.03.2021 в змаганнях 65-ї обласної Спартакіади серед здобувачів професійно-технічної освіти з настільного тенісу Ігнатенко Еріка, здобувач освіти групиN3 за фахом "Кухар. Кондитер", зайняла ПЕРШЕ місце ????????????

Відео

 

Свято «Масляна»

   Традиційно, багато років поспіль Центр святкує «Масляну». Здобувачі освіти збираються у їдальнях, виставляють самостійно виготовлені млинці з різними начинками та по черзі представляють свої справжні кулінарні витвори мистецтва, розповідаючи про народні традиції «Масляної». Наприкінці заходу комісія, на чолі з керівником закладу В. М. Кривозубом, підводить підсумки і далі юні кулінари запрошують на дегустацію млинців усіх присутніх.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА