Главная
23 04_2021
23.04.2021 р. закінчився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії "Штукатур" що проводився у новому онлайн-форматі.
 

21 04_2021ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності 21.04.2021 року, розпочався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Штукатур».

 

STEM- _

STEM-освіта в дії

Вітаємо переможців відкритого захисту спільних STEM-проектів!

У рамках роботи педагогічної лабораторії Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області «STEM-освіта в дії» проходив відкритий захист спільних STEM-проектів здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти.
Наш навчальний заклад також приймав участь у цьому заході. Під керівництвом майстрів виробничого навчання наші учні здобули призові місця:

 
kariera
ОН-лайн консультування
Центр Професійної Кар’єри ДПТНЗ «ДРЦПТО» продовжує свою роботу спільно з міським Центром Зайнятості.
08.04.2021 організовано і проведено для випускників Центру та шкіл м.Дніпра ОН-лайн консультування з наступних питань:
- ознайомлення з ринком праці м. Дніпра;
- техніка пошуку роботи;
- написання власного резюме;
- співбесіда з роботодавцями.
 

stemВідкритий захист STEM-проектів учнів Дніпропетровщини Обласною методичною службою ПТО Дніпропетровщини спільно із Дніпровською академією неперервної освіти та Національним центром «Мала академія України» в рамках Експерименту Всеукраїнського рівня за темою «Організаційно-педагогічні умови створення і функціонування SТЕАМ-центру», що проводиться в період вересень 2019 року – грудень 2022 року, започатковано лабораторію «STEM-освіта в дії», учасниками якої стали учні та педагоги закладів професійної (професійно-технічної) та загальної середньої освіти області.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА