Главная
02 05Робота кипить, маємо ще поповнення для практичної частини у реалізації проєкту "Енергоефективний освітній заклад.
Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності" - 2 травня 2023 року приїхали риштування для подальшого використання при виконанні будівельних робіт на висоті.
Дякуємо всім нашим партнерам за ці риштування!!!
 

bud profeciiПродовжуємо активно брати участь у тижні будівельних професій «Моя професія – на благо України», долучились до онлайн майстер-класів відомих виробників:

- «Використання декоративних оздоблювальних матеріалів торгівельної марки «КАПАРОЛ»»;

- «Утеплення будівель за технологіями «КНАУФ»»;

Read more...

 

scholarship-money-grad-capЗапрошуємо студентів Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! 

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 2 номінації: 

Read more...

 
inglishЗнати багато мов означає мати багато ключів до одного й того ж замка!
Франсуа Вольтер, французький філософ p 3 по 7 квітня 2023 у нашому Центрі проводився тиждень іноземних мов.
Протягом тижня серед здобувачів освіти було проведено ряд заходів: урок-подорож “Easter Customs and Traditions in Great Britain”, онлайн-вікторина “What do you know about Great Britain and the United States of America?”.

Read more...

 

Zoom GIZПродовжуємо працювати!!! у реалізації проєкту "Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності" і сьогодні, 19 квітня 2023 року відбулася Zoom нарада щодо планування фінального заходу нашого проєкту. На нараді були присутні відповідальні особи за проєкт, з числа педагогічних робітників, нашого закладу П(ПТ)О.


 

СПОРТИВНА РОБОТА