Главная

Тиждень економічних дисциплін

З 15.03. по 19.03.2021 у ДПТНЗ «ДРЦПТО» проводився тематичний тиждень економічних дисциплін, який був присвячений до Міжнародного дня прав споживачів.
У продовж тижня були проведені інформаційні години споживача «Ви маєте це знати».
 

DENДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДПТНЗ "ДРЦПТО"

19.03.2021 ДПТНЗ "ДРЦПТО" провели із Привовчанською загальноосвітньою школою профорієнтаційну он-лайн акцію "На зустріч успішному майбутньому".

 

 

I ErikaВітаємо нашу переможницю!!!

Ігнатенко Еріку, здобувача освіти групи N3 за фахом "Кухар. Кондитер", яка зайняла І місце з настільного тенісу серед дівчат у 65-й спартакіаді закладів П(ПТ)О м.Дніпр

18.03.2021 в змаганнях 65-ї обласної Спартакіади серед здобувачів професійно-технічної освіти з настільного тенісу Ігнатенко Еріка, здобувач освіти групиN3 за фахом "Кухар. Кондитер", зайняла ПЕРШЕ місце ????????????

Відео

 

Свято «Масляна»

   Традиційно, багато років поспіль Центр святкує «Масляну». Здобувачі освіти збираються у їдальнях, виставляють самостійно виготовлені млинці з різними начинками та по черзі представляють свої справжні кулінарні витвори мистецтва, розповідаючи про народні традиції «Масляної». Наприкінці заходу комісія, на чолі з керівником закладу В. М. Кривозубом, підводить підсумки і далі юні кулінари запрошують на дегустацію млинців усіх присутніх.

 
12 03В ДРЦПТО 12.03.2021 відбулося закриття тижня, присвяченого Дню народження Тараса Шевченка. Протягом тижня здобувачі освіти розгадували тематичні ребуси та виконували інтерактивні кросворди "Чи знаєте ви твори Шевченка". Також на виховних годинах змагалися у виразному прочитанні уривків з поезій Шевченка "Живи під сонцем України Шевченкове слово" та взяли участь в обласному конкурсі читців-декламаторів творів Т.Шевченка.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА