Главная

001

З нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки здобувачі освіти ДРЦПТО провели ряд заходів: організували

-флеш-моб, взяли участь у конференції "Мрії незламне крило" та "Листи як свідки. Сторінками життя Лесі Українки". Також створили

-плакати-постери за мотивами творів письменниці, підготували повідомлення у форматі презентації на тему: "Леся Українка - видатна донька українського народу".

 

Конференція «Мій вибір – енергоефективність»

4 лютого члени методичної комісії будівельного напрямку ДПТНЗ «ДРЦПТО» прийняли участь у конференції «Мій вибір – енергоефективність» присвячений старту проекту «Програма популяризації та просування інноваційних навчальних програм з ЕЕ», який реалізується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

>>>> EEF <<<<

 

Участь у роботі Малої академії наук учнівської молоді!

21 січня 2021 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Дніпропетровської області пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук.
Здобувач освіти нашого Центру Махно Єгор, під керівництвом викладача суспільних дисциплін Олени Швидкої, захищав проєкт на тему: «Булінг в освітньому середовищі: аналіз та шляхи подолання».

 

01 01_21

01.01.2021 ДПТНЗ "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" прийняв участь в нараді організованою компанією GIZ для визначення подальшої співпраці з впровадження нових освітніх програм із енергозбереження та енергоефективності.
Своїми наробками поділилися керівник Центру - Віктор Кривозуб та винахідник, консультант Центру з технології утеплення - Володимир Горбач.

<<Докладніше о проєкті>>

 

ped rada

Підсумкова педагогічна рада

У січні 2021 року, під керівництвом Віктора Кривозуба - керівника Центру, за участю адміністрації та педагогічного колективу ДПТНЗ «ДРЦПТО», було проведено підсумкову педагогічну раду.
На нараді були підведені підсумки роботи за І семестр 2020-2021 навчального року. Обговорено та затверджено пріоритетні напрямки роботи на наступний семестр навчального року, з урахуванням ключових цілей стратегії розвитку професійно-технічної освіти до 2023 року, схваленої колегією МОН.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА