Главная

NAPУчасть педагогічного колективу ДПТНЗ "ДРЦПТО" у методологічному семінар НАПН України "Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в умовах війни: стратегії та завдання"

 

Gonchar

03.04.2023 р. ДРЦПТО відзначав 105 р. від дня народження Великого майстра художнього слова О. Гончара. У онлайн-форматі викладачі провели екскурс в минуле розвитку української культури за темою «Подорож сторінками життя Олеся Гончара».

У гуртожитку ДРЦПТО вихователі і бібліотекар провели виховну годину: «Слово як зброя».

 
ecology03.04.2023 у ДПТНЗ "ДРЦПТО" розпочався тиждень біології та екології.
Метою заходу є формування екологічної компетентності та підтримки талановитих здобувачів освіти, формування екологічної свідомості та активної життєвої позиції щодо захисту довкілля.
У рамках тижня планується провести ряд тематичних заходів.
 

GIZ

28 03

Здобувачі освіти та майстри виробничого навчання ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти» продовжують опановувати практичні навички з монтажу віконних конструкцій, часткові професійні кваліфікації з енергоефективності та енергозбереження, в проєкті «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним фондом "Людина" за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з МОН України.

 

teatrЩорічно 27 березня світ відзначає творче свято, яке також вважають професійним святом театральних працівників – Міжнародний день театру. У гуртожитку ДПТНЗ "ДРЦПТО" вихователь Горбенко О.Б. влаштувала справжню виставу "Все життя - театр", де кожен здобувач освіти мав можливість випробувати себе в якості режисера та актора.

 

СПОРТИВНА РОБОТА