Главная

Вітаємо з Новим Роком!
Бажаємо, щоб наступний рік приніс всім нам як можна більше світлих і позитивних моментів! Нових звершень і небувалих висот! Нехай кожен день буде наповнений насолодою, посмішками близьких і прекрасним самопочуттям! Хочеться також побажати, щоб кожна мить була радісною і неповторною!
З новим роком!

2021

 
ecologiOлімпіада з екології.
15 грудня 2020 року проводився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології. На розгляд журі було представлено багато різних проєктів з цікавими ідеями та пропозиціями. Під час захисту учнівських проєктів панувала творча атмосфера. Переможець І етапу Шевченко Володимир, учень групи № 11, захищав екологічний проект на тему: «Ландшафтний дизайн» та зайняв ІІІ місце. Вітаємо Шевченка Володимира та його керівника по проєкту Рінг Анастасію Сергіївну.
Хочемо побажати їм натхнення та нових перемог!
 

180-річчя від дня народження Михайла Старицького

14.12.2020 року ДРЦПТО святкує 180-річчя від дня народження Михайла Старицького - відомого письменника, драматурга, активного громадського діяча. Він був одним із тих невтомних трудівників, чиєю працею живиться кожна національна культура.

 

Тиждень правових дисциплін

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави та виховання у здобувачів освіти поваги до закону і прав людини в ДРЦПТО з 7 по 11 грудня 2020 року проходив Тиждень правових дисциплін, присвячений правам людини, з нагоди прийняття Загальної Декларації прав людини (10 грудня 1948 року).

В рамках тижня було проведено ряд заходів:

 

Тиждень математики

З 07.12.2020 року по 11.12.2020 року в ДРЦПТО було проведено Тиждень математики.

Математика – це не тільки сухі формули, задачі, рівняння, розрахунки. Математика – це і музика, і поезія, і гумор. І наші учні це доводили собі й іншим.

 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА