Главная
Літературний конкурс «Розкрилля душі»
До 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка в ДРЦПТО проводився Всеукраїнський літературний конкурс «Розкрилля душі». В конкурсі прийняли участь всі бажаючі і кращі результати  висвітлюємо на сайті
Вірші про Т.Г. Шевченка до 200-річчя з дня народження Холмогорової Інни, учениці 2 курсу групи № 3 ДРЦПТО
 
Декада зварювальників.

SDC1047512.11.2013 у  Дніпропетровському  регіональному  центрі  професійно-технічної освіти професією  «Електрогазозварник» було  урочисто  відкрито декади робітничих професій за галузевим спрямуванням, які у цьому навчальному році проходять під гаслом «Робітнича професія – вектор галузевого розвитку України».

Упродовж декади (12.11.2013  -   22.11.2013 ), у Центрі  пройшли   конкурси рефератів та кросвордів, олімпіади, конкурси  з фахової майстерності, позакласний захід «Твори, вигадуй та дерзай»,  в  якому прийняли  участь майбутні  фахівці  зварювальної  справи.
Свято зварювальників  продовжили спортивні змагання між групами .
За підсумками декади «Електрогазозварник»  кращі учні, які показали своє вміння і майстерність у зварювальній справі, були нагороджені грамотами та подяками.
 

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ «ФОРМУЛА УСПІХУ»

IMG 800307 листопада 2013 у Дніпропетровському регіональному центрі професійно – технічної освіти в рамках програми голови облдержадміністрації Д. В. Колеснікова «Міцне здоров’я – успішне життя» з успіхом пройшла інтерактивна лекція «Формула успіху», яку проводив Голова Міжнародної організації BOO «Street Workout Ukraine».
Учням у досить доступній формі, використовуючи тематичні відеомодулі, була надана інформація про методи досягнення успіху через дотримання простих правил здорового способу життя. (Присутні учні І і ІІ курсів 3– х корпусів ДРЦПТО 387 осіб)
 

Відзначення 70-річчя визволення м. Дніпропетрська від німецько-фашистських загарбників.                

DSC00961170 – річницю визволення м. Дніпропетровськ від німецько – фашистських загарбників учні і працівники центру відзначили участю у міських урочистостях біля монументу Слави та на площі ім. Леніна  25.10, а також провели урок мужності на меморіальному цвинтарі у парку ім. 40 – річчя визволення м. Дніпропетровська з покладанням квітів загиблим воїнам і вшанування їх світлої пам’яті хвилиною мовчання., та тематичний урок пам’яті з використанням мультимедії у актових залах Центру, прийняли активну участь у міському заході «Реконструкція форсування р. Дніпро» за участю Президента України В. Ф. Януковича. Також 29.10.2013 р. учні Центру відвідали Дніпропетровський музей «Парк ракет».  

 

 

Спортивно-художній фестиваль
«Ми роду козацького діти, Землі української цвіт!»

IMG 5237Давня традиція існує в Дніпропетровському навчально-виробничому центрі №2, керівником якого є директор В.М. Кривозуб, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, кошовий отаман, Адмірал козацтва Січеславського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Щоб досягти мети у вихованні молодого покоління на традиціях українського народу, підготовки юнаків до служби в лавах Збройних Сил України, - керівництво навчального закладу приділяє особливу увагу патріотичному, фізичному та духовному вихованню юнаків.
Важко переоцінити значення такої роботи, особливо в умовах сьогоденнішнього ідеологічного вакууму, до того ж, наша Дніпропетровська земля є  батьківщиною козацтва, на якій виникли найперші січі коло Дніпровських порогів.
Учні профтехосвіти вивчають історію козацтва, військову справу, приймають участь у проведенні багатьох заходів в складі роти Почесної варти. На сьогоднішньому святі передбачено посвящення першокурсників в джури…..
Так, джури юнаки та дівчата ДНВЦ №2 опановують не тільки фахову майстерність, а ще й козацьке мистецтво рукопашного бою, силові вправи і тощо. 
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА