Главная

   10.12.2020 керівник ДПТНЗ “Дніпровський регіональний центр професійно- технічної освіти”, заслужений працівник освіти – Віктор Маркович Кривозуб прийняв участь у святковій зустрічі з Миколою Савицьким - ректором, професором ДВНЗ "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури" та керівниками закладів освіти Дніпропетровської та інших областей з нагоди ювілею створення Академії.

   Віктор Маркович привітав ректора зі святом і від імені нашого колективу подарував картину, виконану з природних матеріалів та вітальну листівку.

 viber_2020-12-10_11-41-23  IMG 7548 IMG 7558IMG 7570

 
Вітаємо переможців
Konkurs
ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О 27 листопада 2020 року учні Центру прийняли участь у ХІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.
Волошко Анастасія Валеріївна, здобувачка освіти групи № 3 (третій курс), зайняла ІІ місце – викладач Семенова Н.І.
Царенко Вікторія Валеріївна, здобувачка освіти групи № 25 (перший курс), зайняла ІІ місце – викладач Полєжаєва Т.О.
 

16 _Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

Другий день тижня української мови

Екскурсія до віртуального музею народного мистецтва

  10 листопада разом із здобувачами освіти ми здійснили віртуальну екскурсію по національному музею українського народного декоративного мистецтва та ознайомилися з методикою вишивання сорочок у різних регіонах України, переглянувши презентацію «24 українські вишиванки».

     Здобувачі освіти Центу не залишилися осторонь а приєдналися, в рамках тижня, до селфі-акції «Вишиванка».

 

09 11Говорімо українською

09.11.2020 наш навчальний заклад приєднався до участі в написанні ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Учасниками заходу були не лише учні, а й педагогічні працівники.

09 11_foto Також за планом Тижня української писемності та мови у Центрі проводиться І (внутрішньоучилищний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Заходьте за посиланням на блог (t.ly/Au22) і в коментарях (знайдіть і вставте) вислови про мовуищний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
 
Другие статьи...

СПОРТИВНА РОБОТА