Главная

24 03_tubДПТНЗ "ДРЦПТО". У День боротьби із захворюванням на туберкульоз (24.03.2023) вихователь гуртожитку Горбенко О.Б. та бібліотекар Мік А.Г. організували захід: "Боротьба із захворюванням на туберкульоз", розглянувши саме важливе - передумови, симптоми, профілактику захворювання та методи лікування.

 

23 03

Сьогодні, 23 березня, заклад розпочав встановлення енергозберігаючих вікон за програмою проєкту "Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація ЗП(ПТ)О в рамках розроблених короткострокових курсів з енергоефективності", що реалізується Благодійним фондом "Людина" у співпраці з МОН України та виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Майстри виробничого навчання, які прослухали короткострокові курси з «Встановлення метало пластикових конструкцій» відпрацьовували практичні знання, навички, уміння по демонтажу конструкцій, підготовці поверхні до встановлення металопластикових конструкцій та встановлення металопластикового вікна.

Read more...

 

21 03

21.03.2023 в ДПТНЗ "ДРЦПТО" була здійснена доставка метало пластикових вікон в кількості 53 шт. в рамках проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності»,  що реалізується Благодійним фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.  Всі металопластикові конструкції  були  розвантажені та рознесені по класам де будуть встановлені.

 

14 03_GIZ
14.03.2023 року була проведено чергова робоча зустріч в рамках проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійним фондом «Людина» у співпраці з Міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту "Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні", що виконується компанією GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Read more...

 
ShevchenkoТиждень був насичений та цікавий!
В нашому Центрі проводилися ряд заходів щодо святкування дня народження українського письменника.
Здобувачі освіти приймали участь в онлайн-марафоні «Шевченко - голос душі українського народу» (читання поезій), переглядали ряд документальних фільмів,

Read more...

 

СПОРТИВНА РОБОТА