Главная

16 _Приєднуйтесь до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

 

Другий день тижня української мови

Екскурсія до віртуального музею народного мистецтва

  10 листопада разом із здобувачами освіти ми здійснили віртуальну екскурсію по національному музею українського народного декоративного мистецтва та ознайомилися з методикою вишивання сорочок у різних регіонах України, переглянувши презентацію «24 українські вишиванки».

     Здобувачі освіти Центу не залишилися осторонь а приєдналися, в рамках тижня, до селфі-акції «Вишиванка».

 

09 11Говорімо українською

09.11.2020 наш навчальний заклад приєднався до участі в написанні ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Учасниками заходу були не лише учні, а й педагогічні працівники.

09 11_foto Також за планом Тижня української писемності та мови у Центрі проводиться І (внутрішньоучилищний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Заходьте за посиланням на блог (t.ly/Au22) і в коментарях (знайдіть і вставте) вислови про мовуищний) етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
 

 vitannja

Шановні колеги! Дозвольте у наше професійне свято привітати Вас від усієї душі! Ми з вами соратники в боротьбі за розум дітей, їх знання, за їх майбутнє в цьому світі. Ми їх наставники і для деяких, навіть друзі. Ми даруємо їм надію і допомагаємо розправити крила для великого польоту довжиною в життя і повірити в себе. Від щирого серця бажаємо Вам стояти до кінця в цій боротьбі, не втрачати терпіння і кожен день з новими силами йти у бій.
З 80–річним ювілеєм профтехосвіти!
Отже, шановні профтехосвітяни, нас люблять, цінують і пам’ятають здобувачі освіти упродовж всього життя, звертаючись за порадами та щирими словами вдячності через багато років після закінчення навчального закладу.

video
З повагою,

ДПТНЗ «Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти».


 

Дії населення при включені елктричної сірени

"УВАГА ВСІМ!"

Сьогодні  30.09.2020 о 13.55 буде проводитися комплексна перевірка стану готовності до використання за призначенням територіальної системи  централізованого оповіщення з включенням електричних сирен і проведенням мовної інформації до населення  та роз'яснювальної, навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації.

????

перейдііть за писаланням

 

СПОРТИВНА РОБОТА