Главная
Обласна виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільсьво - 2013»
 
14

03.04.2013 р. відбулося відкриття обласної виставки профорієнтаційного напрямку «Дніпропетровщина запрошує на навчання випускників 2013 року». Виставка була відкрита об 11.00 год.
В урочистій зустрічі взяли участь випускники шкіл міста та області. У перегляді виставки взяв участь губернатор Дніпропетровської області Дмитро Валерійович Колесніков.

22Вперше він познайомився з учнями та майстрами в/н Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2.  Він зацікавився новими технологіями начання та виробництва, які сьогодні використовують, навчаючи учнів – майбутніх зварників. А також взяв участь у проведенні майстер-класу, щодо нової технології з’єднання пластикових труб.
Губернатор вів розмову з учнями, - майбутніми електрогазозварниками.
Ветеран професійної освіти О.Ф. Моїсеєв, який випустив більше 2000 спеціалістів, відповів на всі питання губернатора, а також представив випускника 2013 року, Побережного Сергія, молодого фахівця, який закінчує навчальний рік та отримує диплом з відзнакою. Випускник вже має місце роботи у Дніпропетровському трамвайно-тролейбусному ДЕПО.
 
Заходи ДНВЦ№ 2 щодо відзначення 24 річниці з Дня виводу війск з Афганістану

Изображение 144   З метою виховання підростаючого покоління на прикладах солдацького героїзму, утвердження високих моральних цінностей та громадської свідомості у ДНВЦ № 2 проведено наступні заходи:
- Перегляд та обговорення учнями відеофільму "Караван смерті",
- Бесіда-подорож "Війна – нема страшнішого слова",
- Урочиста лінійка, присвячена пам'яті загиблих в Афганістані - "Афганістан, моя кривава рана»,
- Конкурс пісні на афганську тематику,

Детальніше

 

159.jpgЭкскурсия на  ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ

15.03.2013 року учні  Центру  відвідали  сучасний металургійний завод  ІНТЕРПАЙП  СТАЛЬ.

Фото 1

Фото 2

 

 

СПОРТИВНА РОБОТА