Главная Загальний огляд Виховна робота

Виховна  робота  у  Дніпропетровському  регіональномуу центрі професійно-технічної освіти

Формування сучасного фахівця в системі профтехосвіти – процес складний та специфічний, що потребує безперервного акумулювання сил, нових творчих підходів та відчуття нагальних вимог часу. Чітко усвідомлюючи, що країні потрібні не лише висококваліфіковані спеціалісти різних галузей, але й активно мислячі, творчі, соціально адаптовані громадяни. Педагогічний колектив Центру намагається в кожній справі поєднати освоєння професійних навичок та розвиток душі, інтелекту, свідомості кожного учня.
Все розмаїття навчально-виховної роботи спрямовано перш за все на участь самих учнів, та надання всіх можливостей для розкриття своїх здібностей. на пошук уподобань та пріоритетів у творчості праці.
З перших днів кожного навчального року педагоги, майстри виробничого навчання, учні на чолі з адміністрацією розпочинають дружній марафон до маленьких та великих успіхів та перемог. А успіх завжди потребує плідної співпраці з багатьма однодумцями, колегами-помічниками. І тому не випадково ділові партнери Центру, завжди бажані гості на всіх святах і тематичних заходах.
 
Святкування  Нового Року

Dim lights

 

         Детальніше 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА