Главная

 viber_2023-11-10_13-09-31-444

 9 листопада 2023 року відбувся тренінг на тему: “Особливості здійснення термомодернізації будівель і споруд при застосуванні технології «ТЕРМОС»" - в рамках проєкту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів

енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU 2.0, що здійснюється Благодійний фонд Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерство освіти і науки України та технічної підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Energy Efficiency and Climate Projects в межах більшого проєкту «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (FEER) та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Тренінг провели - Тарас ХОЛЕВАН, майстер виробничого навчання та Володимир ГОРБАЧ , консультант-технолог ТОВ «ЦІТ «Дніпро».
Перша частина презентації розглядала питання, пов'язані із полістиролбетоном, його визначення, характеристики, властивості та переваги, а також можливість використання у будівництві.
У другій частині було представлено технологію утеплення будівель - "Термос". Було розглянуто обґрунтування застосування цієї технології, проведено порівняльний аналіз з іншими матеріалами для утеплення, показано принцип монтажу. Також були представлені приклади пофарбованих плиток на реальних об'єктах.

 

СПОРТИВНА РОБОТА