Главная Наша бібліотека Досвід роботи бібліотеки
 У тісній співпраці з викладачами – предметниками, зокрема філологами, бібліотекар бере активну участь у системі роботи з обдарованими дітьми, основними напрямками якої є:
- створення сприятливих умов для інтелектуального, морального і фізичного розвитку здібних учнів;
- Надання істотної допомоги в підготовці учнів до олімпіад, конкурсів, турнірів як засіб розвитку творчих здібностей молоді;
- виявлення художників, музичних, артистичних здібностей учнів, їхній розвиток і вдосконалення.
     Навчання обдарованих дітей – проблема, що потребує спільної роботи багатьох фахівців. Інколи вважають, «що талант сам проб’є собі дорогу».
    Майстри – які люблять і шанують своє ремесло, розпочинають роботу з добору матеріалу, намагатися зробити все можливе, щоб у дітей виникло заохочення читати і слухати, а також брати участь у вечорах. Працюючи з обдарованими учнями, намагаємось не забувати і про вікову психологію.
    З учнями училища щорічно проводяться предметні тижні, які дають змогу узагальнити і систематизувати знання, отриманні на уроках. Під час декади рідної мови та літератури, проводиться вікторина між групами училища. Разом з тим у приміщенні бібліотеки оформляються тематичні виставки: «Рідна мово – ти мова солов’їна».
     Велика увага приділяється відновленню звичаїв та традицій українського народу.
     Відомо, що виховати молодь, відповідно сучасним вимогам, завдання непосильне одному педагогічному працівнику, тому цьому завданню повинен сприяти весь педагогічний колектив працівників.
     Крім того, ми не повинні забувати, що навчальний процес не припиняється після закінчення занять, продовжується далі.
     Разом з класним керівником проводяться виховні заходи, основними напрямками яких є: патріотичне, національне, екологічне, естетичне, правове виховання та робота з пропаганди серед молодого здорового способу життя. Наприклад виховна робота класного керівника гр.9 Жежерухи О.Г. - «Вчимося навчатися»
Щорічно ми відзначаємо:
-  день вшанування пам’яті тих безневинних людей, які загинули голодною смертю в далекому 1933 році;
-  трагічну дату Чорнобильської трагедії;
-  тематичні книжкові виставки;
-  «Молоді про СНІД»;
-  Виховні години.
     Бібліотека нашого центру впливає на інформативність учнів через інформативність педколективу, виконує функції спрямовані на учнів та викладачів, майстрів в/н.
   Щорічно наша бібліотека проводить підписку до 20 періодичних видань. Це вагомий внесок для покращення роботи бібліотеки, педагогічних працівників. Періодичні видання дають можливість поглибити знання викладачів та учнів з різних предметів теоретичного та виробничого навчання.
 

СПОРТИВНА РОБОТА