Главная Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напіватоматичних машинах МТБ Електрозварник+
Матеріально-технічне забезпечення за фахом

«Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»


    Для підготовки спеціалістів за фахом «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» в центрі є зварювальна майстерня, площею 208,7 м2, яка забезпечена необхідним устаткуванням, відповідними інструментами та засобами захисту. В майстерні обладнано робоче місце майстра в/н, 12 зварювальних постів. Майстерня забезпечена приточною нагнітаючою та витяжною вентиляцією. Майстерня оснащена необхідним інструментом та пристосуванням:

- напівавтомати для зварювання в середовищі захисних газів;

- для дугового зварювання: багато постова установка ВДМ – 1201, 8 баластних реостатів, 10 зварювальних трансформаторів ТДМ 317-42, ТР-101, стальний балон для аргону та балони для вуглекислого газу;

- для газового зварювання: генератори ацетиленові середнього тиску АСК-1-67, сталеві балони для ацетилену середнього об’єму, балони середнього об’єму для кисню, кисневі редуктори РК 53-БМ, редуктори ацетиленові однокамерні балонні ДАП-1-65;

- для оснащення контролю якості зварювальних швів і з’єднань: набори шаблонів для контролю якості зварювальних швів, мікроскоп металографічний МИМ-5, матеріали та обладнання для контролю якості на проникнення.

Кабінет «Обладнання та технології зварювальних робіт і автоматичного т а механізованого зварювання» має все необхідне для якісної теоретичної підготовки. Його площа дорівнює 63,1м2. В кабінеті є макети: зварювального напівавтомата, зварювального автомата, трансформаторів, ацетиленового генератора ГВР-3;зварювального перетворювача; стенди: «Приладдя та інструменти зварника», «Засоби індивідуального захисту при електрозварювальних роботах», «Види та засоби зварювання», «Умовні позначення зварних з’єднань», «Зварювальні з’єднання та шви», «Газові балони»; «Техніка ручного дугового зварювання»; «Зварювальні роботи»; «Засоби індивідуального захисту»; «Газозварювальне обладнання»; «Запобіжні затвори, пальники та різаки»; «Класифікація електродів»; «Машини для термічного різання металів»; «Способи газового зварювання»; «Конструктивні типи елементів швів». Апарат точкового контактного зварювання, зварювальний тренажер для ручного дугового, аргоно-дугового зварювання та зварювання в середовищі захисних газів.

 

СПОРТИВНА РОБОТА