Главная Художня самодіяльність Осінній ярмарок
Осінній ярмарок
IMG 028914 жовтня 2015 року учні ДРЦПТО приймали участь в осінньому ярмарку, організованому вчителями та учнями СЗШ №119. Захід був присвячений Покрові Божої матері, українському козацтву та Дню захисника України.
На святі були присутні ветерани Другої світової війни, бійці батальйонів «Дніпро», «Айдар», «Січеслав», які демонстрували учням бойову техніку та привітали всіх присутніх зі святами, а ветеранам вручили пам’ятні медалі.
Учні 1-10 класів наповнили ярмарок виробами з тіста, різноманітними оберегами, які виготовили самі та за допомогою батьків. Всі ці вироби продавалися, а виручені коштиIMG 0281 передані на потреби військових шпиталів.
Та справжньою прикрасою свята були виступи козацького ансамблю ДРЦ ПТО «Будьмо» та козацького театру. Свято відкрив ансамбль «Будьмо» піснею «Тобі, Україно!» Блискуче виконання пісні зірвало шалені оплески глядачів, а під час виконання «Козацької похідної» оплески не змовкли на протязі всієї пісні.
Козацький театр показав справжні дива: це і битва на шаблях, і трюки з батогами, і козацький танок. Юні козаки з ДРЦПТО та суш №119 із задоволенням прийняли участь у трюках, на які їх запросили.
Свято було добре сплановано, видовищне, гарне, а головне – дуже корисне, бо виховувало патріотизм, любов до Батьківщини, до традицій українського народу, віру в те, що «не вмерла в Україні ні слава, ні воля». Слава Україні!
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА