Главная Художня самодіяльність фестиваль 61

Прес-реліз

Обласного 61-го фестивалю колективів художньої самодіяльності учнівської молоді навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

«Профтехосвітній Дивограй – 2016»

Дата проведення: 5 квітня 2016 р.

 050

Історія фестивалю талановитих та творчих особистостей у навчальних закладах професійно-технічної освіти бере свій початок з 60-х років минулого століття.

Традиційно свято проходить уже 61-й рік. Фестиваль не мав перерви і став  невід’ємною складовою культурного життя професійно-технічної освіти області. Метою проведення Фестивалю є сприяння розвитку та примноження національних  надбань української  культури, посилення морального та естетичного виховання учнівської молоді, а також одною із складових є формування в молодого покоління  цілісного уявлення про культуру, побут, звичаї, традиції та обряди свого народу.

1-й відбірковий тур проводиться на базі навчальних закладів та складається зі звітних концертів, у ході яких журі навчального закладу відбирає кращих для участі у другому турі.

2-й тур – регіональний, проходить у вигляді міських концертів, учасниками яких є переможці та лауреати першого туру. Він проходить у таких містах: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград та Новомосковськ.

3-й – заключний тур. Проходить у вигляді Гала-концерту, котрий визначає володаря Гран-Прі та переможців І, ІІ, ІІІ ступенів, а також лауреатів Фестивалю у 9-ти номінаціях.

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8, фото 9

Центр готує висококваліфікованих, мобільних, конкурентоспроможних на ринку праці робітників, які не тільки досконало оволодівають професією, а й прагнуть до всебічного розвитку особистості.

Як кожний ювелір оздоблює коштовний діамант, щоб він засяяв чарівним блиском, так і людина повинна натхненно працювати, щоб розкрити свій талант і подарувати його людям.

Творчий колектив закладу, в якому працює 15 відмінників освіти, 60% педагогів І-ої та вищої категорій, не має права на помилку і в цьому році.

Багато років навчальним закладом керує заслужений працівник освіти України – директор Віктор Маркович Кривозуб. Він усебічно підтримує розвиток позакласної роботи й особливо приділяє увагу розвитку кожної особистості – майбутнього фахівця будь-якої професії. Він, безумовно, вірить, що і в цьому році майстри виробничого навчання, педагоги знову ствердять свій високий імідж, реалізуючи розмай юнацьких мрій. Ось чому традиційні щорічні фестивалі в нашому Центрі відверто називаємо «Яскраві спалахи талантів».

Чудовим прикладом є випускниця 1995 року з професії «Кухар. Кондитер», нині відома співачка, лауреат міжнародних конкурсів серед вокалістів – Юлія Куниця, яка періодично відвідує наш заклад, аби подарувати учням та педагогам свої авторські пісні.

З учнями нашого Центру працюють досвідчені керівники гуртків – талановиті майстри своєї справи, які вміють розпізнати талант кожного учня. Це керівники вокального гуртка – Віктор Павлович Гніп, композитор, автор багатьох пісень, написаних для вокального ансамблю Центру «Джерело»; а також вокаліст Олександр Камарін, керівник інструментального гуртка «Студенти» Юрій Григорович Білоус та Анатолій Григорович Тіщенко, керівник театру-студії «Прем’єр» Наталя Миколаївна Стріленко.

Об’єднує всіх творчих фахівців та координує роботу кожного з них заступник директора з НВР Олена Григорівна Ягодка, котра працює в закладі вже понад 10 років.

Уже 14 років поспіль наш Центр виборює перше місце (в області), тому на сцені саме нашого закладу завжди розпочинається свято пісні, танцю та молодих аматорів. Це художньо-театральне дійство завжди проходить на початку весни.

На святі були присутні такі гості:

Микола Петрович Ситнік – голова Шевченківської районної у місті Дніпропетровську Ради;

Іван Матвійович Сова - голова обласної організації профспілки працівників будівництва промисловості будівельних матеріалів, заслужений працівник профспілок України;

Валентина Василівна Тальян – голова Спілки Жінок Дніпропетровщини.  

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА