Главная Художня самодіяльність terra

Творчий виступ вокального ансамблю «Джерело»

IMG 0986

Дніпропетровський  регіональний центр професійно – технічної  освіти винаходить нові форми профорієнтаційної роботи. Так, 18.06.2016 року біля ТРЦ «ТЕРРА»  (12 квартал)  учнівський вокальний  колектив «Джерело» розповів про професії, яким навчають у навчальному закладі, та під бурхливі оплески  відвідувачів торгівельно – розважального центру співали патріотичних пісень про єдину Україну. Ніхто з відвідувачів торгівельно – розважального центру навіть, повірити не міг, що так професійно вміють співати звичайні учні - майбутні  будівельники, кухарі, електрогазозварники,  вентиляційники, оператори комп’ютерного набору, контролери – касири,  автослюсарі та інш.
До того ж,  вихідний день  пройшов досить плідно та змістовно, як для нашого педагогічного та учнівського колективів ДРЦ ПТО так і для відвідувачів ТРК «ТЕРРА». Виступаючих пригостили популярною серед молоді стравою попкорн. Творчий виступ вокального ансамблю «Джерело» дуже сподобався режисерам міських свят і нас запросили прийняти участь у наступному розважальному «Фестивалі «ЗЛАГОДА»», який відбудеться  09.07.2016 року також біля ТРЦ «ТЕРРА» (12 квартал) у І половині дня.  Діти із задоволенням погодились і запрошують усіх бажаючих на свій виступ.

Вокальный ансамбль "Джерело" Дніпропетропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти, вже 15 років поспіль виборює І місце в обласному фестивалі учнівської творчості "Профтехосвітній дивограй". Хлопці та дівчата, які здобувають у центрі робітничі професії  з успіхом підкорюють серця вдячних шанувальників їх таланту,  створюють гарний настрій та кожного разу стверджують свою справжню перемогу, навіть після гала – концерту "Профтехосвітній дивограй", постійно виступаючи у розважальних  заходах міста, демонструючи національно – патріотичне виховання та пропагуючи національні традиції і колорит у своїх піснях!

фото 1, фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА