Главная Художня самодіяльність Профтехосвітній Дивограй - 2018

Прес-реліз

обласного 63-го фестивалю колективів художньої самодіяльності учнівської молоді навчальних закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

«Профтехосвітній Дивограй - 2018»

Дата і час проведення: 15 березня 2018 р. о 12.00.

Місце проведення: актова зала Дніпровського регіонального центру професійно – технічної освіти.

Фото 1фото 2фото 3фото 4фото 5.

VIDEO

Історія Фестивалю творчих талантів у навчальних закладах професійно-технічної освіти починається з 60 – х років минулого століття. Традиційно свято проходить вже 63 - й рік. Фестиваль не мав перерви і став невід’ємною складовою культурного життя професійно-технічної освіти області.

Метою проведення Фестивалю є сприяння розвитку та примноження національних надбань національної культури, посилення морального та естетичного виховання учнівської молоді, формування у молодого покоління цілісного уявлення про культуру, побут, звичаї, традиції, обряди українського народу.

І тур - відбірковий проводиться у професійно – навчальних закладах та складається зі звітних концертів, у ході яких журі начального закладу відбирає учасників для участі у другому турі.

ІІ тур - регіональний проходить у вигляді міських концертів, учасниками яких є переможці й лауреати першого туру та проводяться в містах Дніпро, Кривий Ріг, Дніпродзержинськ, Нікополь, Павлоград і Новомосковськ.

ІІІ тур - заключний проходить у вигляді Гала – концерту на якому відзначають володаря Гран – Прі, переможців І, ІІ, ІІІ ступеня й лауреатів Фестивалю в 9-ти номінаціях.

Сьогодні, 15 березня 2018 року об 12.00 на базі Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти за адресою: вул. Героїв Сталінграда, 229 (І корпус) відбувається ІІ регіональний тур фестивалю, який проходить під гаслом : «Ми майбутнє твоє Україно!»

З 2002 року наш навчальний заклад є активним учасником міжнародних виставок у м. Києві «Інноватика в освіті України». За інноваційну діяльність педагогічний колектив Центру отримав вісім золотих медалей, чотири срібних, одну бронзову та здобув почесне звання «Лідер сучасної освіти в Україні».

Центр готує висококваліфікованих, мобільних конкурентоспроможних на ринку праці робітників, які не тільки досконало оволодівають професією, а й прагнуть до всебічного розвитку особистості.

Як кожний ювелір оздоблює коштовний діамант, щоб він засяяв чарівним блиском, так і людина повинна натхненно працювати, щоб розкрити свої таланти і подарувати їх людям, тож з учнями нашого Центру працюють досвідчені керівники гуртків - справжні майстри своєї справи, які вміють розпізнавати таланти і допомагають розкрити їх в собі. Це керівники вокального гуртка Віктор Павлович Гніп (поет та композитор, автор багатьох пісень, написаних для вокального ансамблю Центру «Джерело») та Олександр Камарін, керівники інструментального гуртка «Студенти» Юрій Григорович Білоус та Анатолій Григорович Тіщенко, керівник театру-студії «Прем’єр» Наталя Миколаївна Стріленко. А об’єднує цих творчих фахівців та координує роботу кожного з них - заступник директора з НВР Олена Григорівна Ягодка, яка працює у закладі вже одинадцятий рік.

Вже 15 рік поспіль наш Центр виборює І місце, тому на сцені саме нашого закладу завжди розпочинається свято пісні, танцю та веселощів. Це художньо – театральне дійство завжди проходить на початку весни. Дивовижна, чарівна, легка та весела, водночас полохлива та ніжна, вона об’єднала на одній сцені талановитих та здібних дітей.

Ми з гордістю можемо назвати ім’я відомої співачки Юлії Куниці - випускниці 1995 року з професії «Кухар - кондитер», лауреата міжнародних вокальних конкурсів, яка починала розвивати свої вокальні здібності і таланти з профтехосвітньої сцени та завжди вдячна директорові В.М. Кривозубу і педагогічному колективу за своє зіркове сьогодення.

Наш директор Віктор Маркович Кривозуб – заслужений працівник освіти всебічно підтримує розвиток позакласної роботи і особливу увагу приділяє художній самодіяльності, тому творчий колектив закладу, в якому працює 17 відмінників освіти, 70% педагогів І категорії і вищої категорії, не має права на помилку і в цьому році ми зробимо все можливе і не можливе, щоб знову ствердити високий імідж свій, реалізуючі розмай юнацьких мрій.

Цей фестиваль, як крила птаха

Обійме обдарованих дітей,

Розкриє творчі душі всім на благо,

І зміцнить дух у звершенні ідей.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

СПОРТИВНА РОБОТА